Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [MULTIKINO – REPERTUAR, PREMIERY]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim Multikinie od 24 do 30 marca 2023 roku.

Keanu Reeves w czwartej odsłonie filmu „John Wick”, źródło: multikino.pl

PREMIERY:

LOUIS TOMLINSON: ALL OF THOSE VOICES – KONCERT 25.03.2023 GODZINA 15.00

All Of Those Voices to prawdziwe spojrzenie na muzyczną podróż Louisa Tomlinsona. Ten film daje widzom niesamowity wgląd w intymne życie i karierę artysty. Film zaprezentuje nigdy wcześniej niepublikowane materiały i dostęp za kulisy wyprzedanej światowej trasy koncertowej Louisa z 2022 roku, All Of Those Voices. Oferuje wyjątkowe spojrzenie na to, jak to jest być muzykiem w dzisiejszym świecie. Od wzlotów po osobiste upadki, historia Louisa jest opowieścią o uporze i determinacji. Dokument opowiada o jego drodze, od członka One Direction do solowego artysty. Od cieszącego się uznaniem debiutanckiego albumu „Walls”, po proces tworzenia jego albumu „Faith”, który znalazł się na szczycie list przebojów w roku 2022. Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

JOHN WICK 4 – PREMIERA 24.03.2023
USA; Akcja

Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny.

13.40   17.15   19.15   20.50 – piątek, sobota, niedziela
14.30   17.15   19.15   20.15 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

WYRWA
Polska; Thriller

Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka .W zdarzeniu ginie jego żona Janina. Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała?

18.15 – piątek
19.05 – sobota
18.00 – niedziela, poniedziałek, wtorek, środa
21.05 – czwartek

SZKOŁA MAGICZNYCH ZWIERZĄT
Austria/Niemcy; Familijny

Szkoła, do której trafia Ida, jest niezwykłym miejscem. Można w niej spotkać magiczne zwierzęta, które stają się towarzyszami dzieci. Co wyniknie ze spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem?

10.10   17.00 – piątek, niedziela
10.00   16.55 – sobota
13.05   17.00 – poniedziałek, wtorek, środa
10.00   14.50   17.00 – czwartek

SHAZAM! GNIEW BOGÓW
USA; Akcja

Shazam! Gniew bogów to dalszy ciąg historii nastolatka Billy’ego Batsona, który po wypowiedzeniu magicznego słowa „SHAZAM!” zmienia się w swoje dorosłe alter ego, superbohatera Shazama.

10.00   12.25   15.20   18.15 – piątek, sobota, niedziela
10.30   15.20   18.15 – poniedziałek
11.40   15.20   18.15 – wtorek, środa, czwartek

65
USA; Thriller

Po katastrofie na nieznanej planecie pilot Mills szybko odkrywa, że tą planetą jest Ziemia… tylko, że 65 milionów lat temu. Mills i jeszcze jedyna ocalała Koa muszą przedrzeć się przez nieznany teren pełen niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń w walce o przetrwanie.

21.15 – piątek
21.10 – sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Niemcy; Animacja

Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką.

13.00   15.00 – piątek
10.20   12.55   14.55 – sobota
10.20   13.00   15.00 – niedziela
11.00   15.00 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

KRZYK VI
USA; Horror

Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać.

20.30 – piątek
12.10   21.20 – sobota
15.10   20.15 – niedziela
20.45 – poniedziałek, wtorek, środa

FILIP
Polska; Dramat/Wojenny

Frankfurt 1943. Tytułowy bohater Filip jest typowym kosmopolitą i niezdolnym do głębszych uczuć uwodzicielem. W Polsce stracił całą rodzinę. Sam będąc w sercu nazistowskich Niemiec, ukrywa żydowskie pochodzenie i niejednokrotnie wymyka się śmierci. Pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu i beztrosko korzysta z uroków życia otoczony luksusem, pięknymi kobietami i przyjaciółmi z całej Europy.

12.25 – piątek, niedziela

BEZMIAR – OFF – OWE CZWARTKI
Włochy/Francja; Dramat

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś. Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana (11) korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to do rodzinę do krytycznego punktu.

19.00 – czwartek

SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA
Francja/Luksemburg; Animacja

Wszystko zaczęło się wiele lat temu w Paryżu, gdy w pewnej sympatycznej rodzinie przyszedł na świat mały chłopiec o imieniu Mikołajek. Niewiele wia­domo o jego najmłodszych latach, ale o czasach szkolnych usłyszał cały świat! Razem z paczką zwariowanych kumpli Mikołajek do perfekcji opanował nie­łatwą sztukę doprowadzania do szaleństwa nie tylko nauczycieli, ale także kochanych rodziców, sąsiadów, a nawet sklepikarzy.

10.20 – piątek
10.00 – poniedziałek

KOT W BUTACH: OSTATNIE ŻYCZENIE
USA; Animacja/Komedia/Przygodowy

Kot w Butach wyrusza w podróż, aby odnaleźć mityczne „ostatnie życzenie”, dzięki któremu odzyska swoje dziewięć żyć.

11.15 – piątek, sobota, niedziela
14.50 – poniedziałek, wtorek, środa
13.00 – czwartek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

/Materiały – Multikino/

Poprzedni artykułSięgnęły po dwa medale mistrzostw Polski!
Następny artykułOlej z czarnuszki — wsparcie dla układu odpornościowego i obniżenie poziomu cukru we krwi