Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [MULTIKINO – REPERTUAR, PREMIERY]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim Multikinie od 17 do 23 marca 2023 roku.

Adam Driver, film „65”, zdjęcie: Multikino.pl

PREMIERY:

LOUIS TOMLINSON: ALL OF THOSE VOICES – KONCERT 22.03.2023 GODZINA 19.00

All Of Those Voices to prawdziwe spojrzenie na muzyczną podróż Louisa Tomlinsona. Ten film daje widzom niesamowity wgląd w intymne życie i karierę artysty. Film zaprezentuje nigdy wcześniej niepublikowane materiały i dostęp za kulisy wyprzedanej światowej trasy koncertowej Louisa z 2022 roku, All Of Those Voices. Oferuje wyjątkowe spojrzenie na to, jak to jest być muzykiem w dzisiejszym świecie. Od wzlotów po osobiste upadki, historia Louisa jest opowieścią o uporze i determinacji. Dokument opowiada o jego drodze, od członka One Direction do solowego artysty. Od cieszącego się uznaniem debiutanckiego albumu „Walls”, po proces tworzenia jego albumu „Faith”, który znalazł się na szczycie list przebojów w roku 2022. Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

WYRWA – PREMIERA 17.03.2023
Polska; Thriller

Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka. W zdarzeniu ginie jego żona Janina. Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała?

19.35 – piątek, sobota, niedziela
19.50 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

SZKOŁA MAGICZNYCH ZWIERZĄT – PREMIERA 17.03.2023
Austria/Niemcy; Familijny

Szkoła, do której trafia Ida, jest niezwykłym miejscem. Można w niej spotkać magiczne zwierzęta, które stają się towarzyszami dzieci. Co wyniknie ze spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem?

15.10 – piątek, sobota
15.50 – niedziela
15.00 – poniedziałek, wtorek, czwartek
13.45 – środa

SHAZAM! GNIEW BOGÓW – PREMIERA 17.03.2023
USA; Akcja

Shazam! Gniew bogów to dalszy ciąg historii nastolatka Billy’ego Batsona, który po wypowiedzeniu magicznego słowa „SHAZAM!” zmienia się w swoje dorosłe alter ego, superbohatera Shazama.

14.30   17.20   20.15 – piątek
14.25   17.20   20.15 – sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa
16.00   17.20   20.15 – czwartek

65 – PREMIERA 17.03.2023
USA; Thriller

Po katastrofie na nieznanej planecie pilot Mills szybko odkrywa, że tą planetą jest Ziemia… tylko, że 65 milionów lat temu. Mills i jeszcze jedyna ocalała Koa muszą przedrzeć się przez nieznany teren pełen niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń w walce o przetrwanie.

18.10   20.30

ZADRA
Polska; Muzyczny

Utalentowana młoda dziewczyna z blokowiska usiłuje zaistnieć na scenie muzycznej.

12.30 – sobota, niedziela
11.50 – poniedziałek, czwartek
12.40 – wtorek

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Niemcy; Animacja

Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką.

11.55   14.00   16.05 – piątek, sobota
12.45   14.50   16.55 – niedziela
14.00   16.05 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

KRZYK VI
USA; Horror

Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać.

17.45 – piątek
17.40 – sobota
21.15 – niedziela
17.25 – poniedziałek, wtorek
16.15 – środa
21.05 – czwartek

KOKAINOWY MIŚ
USA; Thriller

Zainspirowany prawdziwą historią z 1985 roku o katastrofie samolotu handlarza narkotyków, kokainie i niedźwiedziu, który ją zjadł. Andrew Carter Thornton był spadochroniarzem, policjantem i prawnikiem, zanim zajął się przemytem narkotyków, przewożąc ładunki kokainy do USA z Kolumbii w swojej Cessnie 404.

17.15 – piątek, sobota, niedziela
17.30 – poniedziałek, wtorek środa, czwartek

CREED III
USA; Dramat/Sportowy

Po zdominowaniu świata boksu Adonis Creed odnosi same sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Tymczasem wyzwanie rzuca mu przyjaciel z dzieciństwa i dawne złote dziecko boksu, Damian (Jonathan Majors). Po odbyciu kary wieloletniego pozbawienia wolności, Damian pała chęcią spróbowania sił w ringu. Starcie dawnych przyjaciół jest więcej niż tylko pojedynkiem. W celu wyrównania dawnych rachunków Adonis musi postawić na szali swoją przyszłość. Damian zaś nie ma nic do stracenia.

12.25 – piątek, sobota

FILIP
Polska; Dramat/Wojenny

Frankfurt 1943. Tytułowy bohater Filip jest typowym kosmopolitą i niezdolnym do głębszych uczuć uwodzicielem. W Polsce stracił całą rodzinę. Sam będąc w sercu nazistowskich Niemiec, ukrywa żydowskie pochodzenie i niejednokrotnie wymyka się śmierci. Pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu i beztrosko korzysta z uroków życia otoczony luksusem, pięknymi kobietami i przyjaciółmi z całej Europy.

20.30 – piątek, sobota
13.00 – niedziela
20.10 – poniedziałek, wtorek

SUNDOWN – OFF – OWE CZWARTKI
Polska/Włochy; Dramat

Osiołek przemierza Europę napotykając na swej drodze galerię barwnych ludzkich postaci.

19.00 – czwartek

SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA
Francja/Luksemburg; Animacja

Wszystko zaczęło się wiele lat temu w Paryżu, gdy w pewnej sympatycznej rodzinie przyszedł na świat mały chłopiec o imieniu Mikołajek. Niewiele wia­domo o jego najmłodszych latach, ale o czasach szkolnych usłyszał cały świat! Razem z paczką zwariowanych kumpli Mikołajek do perfekcji opanował nie­łatwą sztukę doprowadzania do szaleństwa nie tylko nauczycieli, ale także kochanych rodziców, sąsiadów, a nawet sklepikarzy.

10.15 – sobota, niedziela

ASTERIKS I OBELIKS: IMPERIUM SMOKA
Francja; Familijny/Komedia/Przygodowy

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie…

11.40 – sobota, niedziela
11.45 – poniedziałek, środa
13.20 – czwartek

MUMIE
Hiszpania; Animacja

Trzy egipskie mumie przypadkowo wkraczają do współczesnego świata.

10.00 – sobota
10.40 – niedziela

KOT W BUTACH: OSTATNIE ŻYCZENIE
USA; Animacja/Komedia/Przygodowy

Kot w Butach wyrusza w podróż, aby odnaleźć mityczne „ostatnie życzenie”, dzięki któremu odzyska swoje dziewięć żyć.

14.45 – piątek, sobota, niedziela
15.00 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

/Materiały – Multikino/

Poprzedni artykułDo czego służy eyetracking?
Następny artykułŚwidnicka młodzież w Parlamencie Brandenburgii