Strona główna 0_Slider Basen kryty z namiastką aquaparku

Basen kryty z namiastką aquaparku [FOTO]

0

Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kryte kąpielisko przy ulicy Równej, na którym do niedzieli będzie można bawić się na 25-metrowym torze wodnym.

Wodny tor przeszkód jest jedną z atrakcji przygotowanych przez OSiR na czas ferii zimowych. W pierwszym tygodniu odpoczynku od nauki na najmłodszych mieszkańców czekały zajęcia z piłki nożnej, koszykówki i siatkówki na hali sportowej na Zawiszowie, a w miniony weekend na świdnickie lodowisko zagościła akcja „Zimowy Narodowy w Trasie” z treningiem łyżwiarskim oraz dyskoteką na lodzie.

25-metrowy wodny tor przeszkód będzie dostępny do końca ferii. – Atrakcja będzie dostępna do końca ferii. Można z niej korzystać na podstawie biletu wstępu na basen. Wejścia na każdą pełną godzinę. Tor przeszkód przeznaczony jest dla umiejących pływać, ale te dzieci, które czują się nieco mniej pewnie nasi ratownicy mogą zaopatrzyć w specjalne kamizelki – informują przedstawiciele OSiR Świdnica.

Godziny otwarcia basenu krytego przy ulicy Równiej: poniedziałek-piątek – 6.00-22.00, sobota-niedziela – 10.00-18.00. Wstęp na pływalnię: 10/14 zł.

/mn/

Poprzedni artykułBędą lepiej skomunikowani z drogą krajową
Następny artykułKto może prowadzić szkolenia z zakresu pierwszej pomocy?