Strona główna 0_Slider Nie uczył się na błędach. Dwa razy chował się w tym samym...

Nie uczył się na błędach. Dwa razy chował się w tym samym schowku na pościel

0

Jeśli po raz kolejny będzie poszukiwany, policjanci mają już jasność, gdzie go szukać. 49-latek, który popada w konflikty z prawem, ma jeden ulubiony schowek: mieszkanie znajomej i łóżko ze schowkiem na pościel. Świdniccy kryminalni znaleźli go w tym samym miejscu już po raz drugi. Mężczyzna mimo wszystko był zaskoczony.

– Codzienna służba policjanta to nie tylko przeprowadzane interwencje, to nie tylko kontrole drogowe, ale to także poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które ukrywają się chcąc uniknąć zasądzonych przez wymiar sprawiedliwości kar. Funkcjonariusze w takich przypadkach sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać osoby poszukiwane. Tak właśnie było i tym razem. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy poszukiwali 49-latka, za którym Sąd Rejonowy w Świdnicy wystawił list gończy – opisuje mł. asp. Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.

– Mężczyzna już kiedyś był poszukiwany i wówczas schował się u znajomej pod łóżkiem w schowku na pościel. A obecne ustalenia policjantów znów wskazały ten sam adres, który niezwłocznie postanowili sprawdzić. W mieszkaniu zastali 49-latka, który chcąc uniknąć konfrontacji z policjantami kolejny raz schował się pod tym samym łóżkiem w schowku na pościel. I jak 3 lata temu – mężczyzna nie krył zdumienia, kiedy funkcjonariusze ujawnili jego kryjówkę idealną – mówi rzeczniczka policji.

49-latek został zatrzymany i przewieziony do Aresztu Śledczego, gdzie spędzi najbliższe 6 lat i 4 miesiące.

/Źródło KPP w Świdnicy, opr. red./

Poprzedni artykułKolędowali i uhonorowali seniorów 80+ [FOTO]
Następny artykułCzesi lepsi w pierwszym sparingu