Strona główna 0_Slider 31. Finał WOŚP w powiecie świdnickim

31. Finał WOŚP w powiecie świdnickim [PROGRAMY]

0

Przed nami wielkie święto pomagania, czyli 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundusze będą zbierane na rzecz walki z sepsą. W powiecie świdnickim do Orkiestrowego grania zachęcać będą sztaby ze Świdnicy i Marcinowic, Świebodzic, Jaworzyny Śląskiej, Jaroszowa, Strzegomia oraz Żarowa.

Świdnica

29 stycznia o godzinie 10.00 odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej na rondzie WOŚP, na skrzyżowaniu ul. Zamenhofa i placu Józefa Piłsudskiego. Po odsłonięcia tablicy rowerzyści oraz biegaczy będą mogli wspólnie wyruszyć na liczącą 15 kilometrów i wytyczoną wokół Świdnicy trasę w kształcie serca.

Po raz ósmy w Finał angażuje się Moto Orkiestra. Od godziny 10.00 przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego przygotowano wiele atrakcji m.in. przejażdżki samochodami, licytacje, a także bar z pierogami i ciastami. – Zapraszamy wszystkich na VIII Świdnicką Moto Orkiestrę! Widzimy się już 29 stycznia obok Zespołu Szkół Specjalnych – zachęca Sebastian Sokołowski, główny organizator motoryzacyjnej imprezy. Z licznymi fantami przekazanymi na licytację można zapoznać się na stronie wydarzenia.

Na licytowanie, wspólną zabawę i skosztowanie smakołyków z orkiestrowej kawiarenki można będzie wybrać się do sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury od godz. 12.00 do godz. 20.00. Podziwiać będzie można występy solistów i zespołów. Na zakończenie zaśpiewa Paweł Kovalczyk. Licytowanie będzie możliwe telefonicznie dzwoniąc do studia: 74 854 00 00. Dodatkowo wiele z przekazanych fantów można licytować za pośrednictwem serwisu Allegro (aukcje potrwają do godz. 18.00 29 stycznia).

Przy Galerii Fotografii w Rynku o godz. 12.30 pojawią się świdnickie morsy. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Rozgrzewkę przed wejściem do „akwenu” poprowadzi Aneta Zumba Team. Zagrzewać do zabawy będą też Mażoretki „Prima” Świdnica. Obok stanie ze swoim namiotem Formacja Black Coyote, która zaprezentuje repliki broni i mundury różnych rodzajów wojsk.

Galeria Świdnicka

Do wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy ponownie włącza się Galeria Świdnicka, która przygotowała dla najmłodszych mnóstwo atrakcji. – Już w najbliższą niedzielę handlową, 29 stycznia, w godzinach 12-18 czekać na Was będą niesamowite atrakcje: dekorowanie ogromnego serca, strefa plastyczna, koralikowe warsztaty, gigantyczna kolorowanka, uskrzydlająca strefa foto, gry, zabawy i konkursy, malowanie buziek i brokatowe tatuaże, sympatyczne maskotki rozdające łakocie, wata cukrowa dla każdego – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Przez cały dzień na pasażach centrum handlowym będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami WOŚP.

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy

W dniu 31. Finału WOŚP grać, śpiewać i tańczyć będą uczniowie „Kasprowicza” oraz zaproszeni goście. – To będzie główny akcent całego wydarzenia, ale oprócz tego szykowane są popisowe wypieki naszych przyjaciół. Słodkościom towarzyszyć będzie kawa parzona przez najlepszych szkolnych baristów! Będzie loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywa! Będzie też licytacja, którą poprowadzi osobiście dyrektor liceum. I niezależnie od styczniowej aury jesteśmy pewni, że tu na auli widowiskowej I LO, będzie bardzo gorąco – zapewniają młodzież i nauczyciele.

Dlatego przybywajcie, zabierajcie ze sobą bliskich, znajomych. My gwarantujemy fajną zabawę, ale do tego też potrzebni jesteście Wy! Zbierajcie też już drobne, dużo drobnych, bo na stanowiskach z kaloriami i loterią, zamiast kas fiskalnych, będą puszki naszych dzielnych wolontariuszy WOŚP!– zapraszają organizatorzy zabawy.

Początek koncertu o godz. 11.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30. Kawiarenka i loteria czynne już od 10.00 – wszystko od 5 zł wrzucane do certyfikowanej puszki WOŚP.

Harmonogram licytacji w świdnickim teatrze

Oto jak wyglądać będą licytacje prowadzone na scenie świdnickiego teatru podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Startujemy w niedzielę o godzinie 12.00. W każdej kolejnej godzinie odbędzie się kilkanaście aukcji przeplatanych występami. Telefon do studia: 748540000 – informują członkowie świdnickiego sztabu WOŚP. Licytować będą mogły również osoby obecne na sali Świdnickiego Ośrodka Kultury. Poniżej zamieszczamy orientacyjną rozpiskę godzinową licytacji.

 • Od 12.00 do 13.00 planowane są licytacje: dwa Torty od Kasi, zestaw gadżetów od MBP, jedwabną apaszkę i broszkę od prezydent Świdnicy, jabłka i sok – SAD Burkatów, voucher – Pierogi na skrzydłach, fanty WOŚP, voucher Ambasada San Eskobar, zestaw gadżetów Swidnica24.pl, voucher na lot helikopterem, kosmetyki Resibo, voucher od Active DOG, zestaw poduch od Dekoria.
 • Od 13.00 do 14.00: fotelik samochodowy od EndoMama, fanty 31. Finału WOŚP, voucher na zabieg higienizacji od Proxima, zestaw kosmetyków Resibo, szklany wisior – Galeria Moya, bon do solarium Capri, voucher do Barbershop w Rynku, voucher salon fryzjerski B.Dębska A. Sawa, voucher do salonu optycznego Glass, voucher do salonu Mroszczak, voucher + piwo + kufel od Browar Jedlinka.
 • Od 14.00 do 15.00: torebka od NuuBag, voucher do salonu optycznego Vision, gadżety 31. Finału WOŚP, voucher na stylizację paznokci, koszulka sportowa i spodenki Nike, voucher na lot helikopterem od Stanisław Dobrowolski, voucher do barbera „Chłopiec z brzytwą”, fotografia w ramie od Michał Zastawny, drabina od KRAUSE, voucher na trening Kids od Box74, voucher i rzeźba od klubu Łaźnia.
 • Od 15.00 do 16.00: fanty 31.Finału WOŚP, voucher do Art. Cafe Ważka, karnet na lodowisko od OSiR, vouchery na zabiegi antynikotynowe od Bicom Gabinety, voucher na basen od OSiR Świdnica, zestaw trzech nalewek od Violetta Wiercińska, poduchy od dekoria.pl, zestaw gadżetów od DombArt, voucher od Garaż whiskey&bar, figurka Jurka Owsiaka od Niepublicznego Przedszkola „Bajkowy domek”, kosz łakoci od Dorota Trajder, bon na dużą pizzę od Pizza Przesiadka, miód pszczeli naturalny od Ryszard Masłyk Lutomia Górna, łapacz snów od Bożeny Holband.
 • Od 16.00 do 17.00: kompozycja kwiatowa w szkle od Kwiaciarnia Natura Świdnica, fanty 31. Finału WOŚP, voucher na test biorezonans od Bicom Gabinety, anioł szklany od Galerii Moya, voucher do restauracji Baszta, zestaw Silesian – wino i kosmetyki od Winnica Silesian, wyroby z płatków róży (konfitury, nalewka, syrop), poduchy od dekoria.pl oraz kołderka handmade od Dorota Marczak-Tyrka, zestaw kosmetyków Resibo, obraz olejny od Lucyny Pająkowskiej, piernikowe serce ręcznie malowane + zdjęcie podziękowanie od poseł Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej, dwie nalewki od Violetta Wiercińska, voucher na produkty aloesowe od Kamila Macinkiewicz.
 • Od 17.00 do 18.00: zestaw win z linii szato bagno + czapka od Winnica Silesian, fanty 31. Finału WOŚP, drabiny od KRAUSE, makrama zielona + voucher od Kwitnące Przedmieście, lekkie serum do twarzy od Resibo, voucher na meksykańską ucztę bez limitu od Guacamole, obraz z chrobotka od Bożena Szkuciak, makrama w musztardowym kolorze od Zuza Pacześniak, zestaw gadżetów od mojaswidnica.pl, voucher od Fado i Wino Restauracja & Wine Bar.
 • Od 18.00 do 19.00: kosa spalinowa od Leroy Merlin, voucher od Studio Makijażu Joanna Biniaś, kosmetyczka i kalendarz od Frou Frou, fotografia Dariusza Nowaczyńskiego oprawiona oraz zestaw gadżetów od Swidnica24.pl, anioł szklany od Galerii Moya, obraz z koralików od Klubu Seniora, zestaw 6. win od Winnica Silesian, fanty 31. Finału WOŚP, bon podarunkowe od Sielskiego Wzgórza Lutomia, voucher do Paśnik Family, dwie poduszki ręcznie szyte od Paulina Ślepokura, makrama od Dolnośląska Fundacja Onkologiczna.
 • Od 19.00 do 19.50: voucher do restauracji Fosa, zestaw gadżetów od ŚKPR Świdnica, patera gliniana od Klubu Seniora, voucher do Burger Stacja, obraz – drzewo z chrobotka od Bożena Szkuciak.

Gmina Świdnica

W tym roku gmina Świdnica i działające na jej terenie sołectwa oraz organizacje pozarządowe włączają się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizując gminny sztab we współpracy ze Świdnickim Ośrodkiem Kultury. 31. Gminny Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia w hali sportowej w Witoszowie Dolnym, gdzie na gości wydarzenia czekać będzie moc atrakcji, wśród których między innymi: dmuchańce, warsztaty, zabawy dla dzieci, pokazy sportowe, występy muzyczne i taneczne, licytacja wyjątkowych gadżetów, laserowe „Światełko Do nieba”.

Finał w Witoszowie rozpocznie się o godzinie 15.00 występami dzieci, o 17.00 scenę zajmą zespoły taneczne i śpiewacze, a o 19.00 wystąpi grupa Under The Shower. Od 15.00 do 19.00 prowadzone będą licytacje licznych gadżetów, które można obejrzeć na facebookowym profilu WOŚP Gmina Świdnica. Występom towarzyszyć będą stoiska z przysmakami, m.in. pierogami galicyjskimi i gulaszem z dzika oraz strefy zabaw dla dzieci i druga – dla fanów motoryzacji.

Poza barwnym, hucznym i niezapomnianym Finałem, odbędą się także wydarzenia towarzyszące w wielu miejscowościach.

Sołectwo Lutomia Górna: Wolontariusze będą kwestować z WOŚP-owymi puszkami. Dla darczyńców przygotowane zostanę pyszne ciasta oraz „cegiełki na dobre uczynki”. Organizatorzy zapraszają także na wspólną kawę i herbatę na świetlicy wiejskiej od godz. 10:00 do 14:00.

Sołectwo Pogorzała: Od godziny 11.40 do 13.30 wolontariusze zapraszają do świetlicy wiejskiej, gdzie czekać będzie „Słodka Kawiarenka” z ciastami, kawą i herbatą, oraz loteria fantowa.

Sołectwo Bystrzyca Górna, Sołectwo Lubachów, Biblioteka Publiczna gminy Świdnica filia w Bystrzycy Górnej: Wolontariusze zapraszają do świetlicy wiejskiej w Bystrzycy Górnej, gdzie od godz. 9:00 do 12:30 wolontariuszka będzie kwestować z WOŚP-ową puszką, a także „Orkiestrowa Tombola”, wspólne tworzenie kolażu, słodki poczęstunek.

Sołectwo Boleścin: Wolontariusze zachęcają do udziału w Kiermaszu Ciast, który odbędzie się w Boleścinie „przy sercu” w godzinach od 10:15 do 11:15.

Stowarzyszenie „Aktywne Pszenno”: Wolontariusze zapraszają od godziny 8:30 do kawiarenki w świetlicy wiejskiej w Pszennie, gdzie na gości czekać będą pyszne ciasta i kawa, „pierogi Marzeny”, kolorowa szafa „Ubierz się w dobro, z nami wspierasz WOŚP”, loteria fantowa, a także „Słodkie Taxi” z myślą o tych, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do miejsca spotkania.

Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Witoszowie Dolnym oraz GOKSiR Świdnica

31 MINUT NA MAXA na 31.FINAŁ WOŚP (sobota 28 stycznia 2023 g. 11.00)

Organizatorzy zachęcają do udziału w wyzwaniu pływackim w Witoszowie Dolnym. Uczestnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności pływackie oraz kondycję, próbując uzyskać jak najlepszy wynik w 31 minut. Wpisowe – trafia oczywiście do WOŚPowej puszki.

Zapisy: [email protected] lub bezpośrednio w kasach basenu (tel. 727 408 444; 727 406 444). Regulamin akcji: https://tiny.pl/wp7nz

 

WSPINAMY SIĘ DLA WOŚP (sobota 28 stycznia 2023 g. 11.30)

Organizatorzy zapraszają do udziału w akcji wspinaczkowej pn.: „Pierwsze kroki na ściance”. Wykwalifikowani instruktorzy przy asyście członków Gminnego Koła PTTK Teraz Sudety o godzinie 11:30 w Hali Sportowej w Witoszowie Dolnym przedstawią podstawy wspinaczki. Udział w szkoleniu możliwy będzie wyłącznie po zasileniu WOŚPowej puszki.

AQUA AEROBIC DLA WOŚP (niedziela 29 stycznia 2023 I tura g. 11.00, II tura g.12.00)

Do kolejnych atrakcji dorzucamy AQUA AEROBIC prowadzony przez instruktorkę Joannę Pijanowską. Oczywiście cała akcja prowadzona jest wspólnie z fundacją WOŚP i wstęp na zajęcia będzie wsparciem do puszki. Zapisy pod nr tel.: 605547262. Regulamin: https://tiny.pl/wprd6

Świebodzice

W 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrają również Świebodzice. Oprócz przekazania wsparcia finansowego, w niedzielę każdy chętny będzie mógł oddać krew. Zbiórka zostanie przeprowadzona w godzinach 9.00-13.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Świebodzicach (sala nr 8 na parterze).

Świebodzicki Finał oficjalnie rozpocznie się o godzinie 12.00 na placu apelowym przez Szkołą Podstawową nr 2. Do godziny 15.00 na terenie szkoły na gości czekać będą atrakcje towarzyszące: strefa gastro z ciastami, przekąskami i daniami obiadowymi, strefa plenerowa z pokazami strażackimi, wystawą samochodów i motorów, gry i zabawy, a także strefa zabaw ze specjalnie przygotowanymi atrakcjami dla dzieci, w tym m.in. malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, malowanie henną i budowa wielkiego akwarium.

O godzinie 14.30 na scenie w SP2 rozpocznie się część artystyczna z występami Młodzieżowego Domu Kultury, przedszkola Chatka Puchatka, a także pokazem sztuk walki. Od godziny 17.00 na scenie pojawią się: Maja z zespołem (covery pop/rock) oraz Jacek Świderski i Trio (poezja śpiewana). Punktem kulminacyjnym Finału będzie licytacja fantów z udziałem publiczności zgromadzonej w budynku szkoły oraz gości śledzących wydarzenie on-line, która potrwa od godziny 18.00 do 20.00. Na zakończenie, światełko do nieba o godzinie 20.00 – pokaz świateł oraz wspólna zabawa przy wejściu głównym SP2.

Gmina Marcinowice (Strzelce)

W niedzielę od godziny 15.00 do 19.00 z wielkim sercem grać będzie gmina Marcinowice. W Szkole Podstawowej w Strzelcach nie zabraknie atrakcji. Na gości czekać będzie Orkiestrowa kawiarenka z pysznym ciastem, strefa gastro (fryty, kiełbaska, gofry, bigos), kiermasz książek, zabawa fantowa oraz pokaz akrobatyki. Na scenie występować będą dzieci z Publicznego Przedszkola w Marcinowicach, Szkoły Podstawowej w Strzelcach i Szkoły Podstawowej w Marcinowicach.

Nie zabraknie też licytacji fantów, których marcinowicki sztab otrzymał ponad 160! Z ich pełną listą można zapoznać się na wykazach: Licytacje 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Strzelcach oraz Licytacje prowadzone za pośrednictwem WhatsApp.

Gmina Jaworzyna Śląska

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra także w gminie Jaworzyna Śląska. Tamtejszy sztab, wolontariusze oraz wspierający ich wysiłki darczyńcy i sponsorzy, przygotowali wiele atrakcji w dniu finału. Oprócz kwesty na ulicach, będzie można odwiedzić wolontariuszy podczas organizowanych kiermaszów i imprez.

W Pastuchowie atrakcje czekać będą od 8.00 przed byłą restaurację Mimoza. Będzie się działo: wspólne pieczenie kiełbasek, coś na ciepło (hot-dogi, popcorn, pyszny bigos, grzaniec, gofry), kiermasz ciast i słodkości, kawa i herbata, szkolenie i pokaz pierwszej pomocy, przejażdżki wozem strażackim Ochotniczej Straży Pożarnej w Pastuchowie, pokaz sprzętu strzeleckiego Związku Strzeleckiego im. Orląt Lwowskich.

W Bolesławicach, przed remizą OSP Bolesławice, od 11.00 czekać będą: pyszne kiełbaski, zupa gulaszowa, frytki, pajda ze smalcem, oscypki, pierogi, kiermasz ciast i słodkości, spotkanie za strażakami OSP Bolesławice.

W Jaworzynie Śląskiej, w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a o 15.00 rozpocznie się impreza finałowa. Na gości czekać będzie:

 • strefa zabaw dla dzieci z urządzeniami rozrywkowymi Magenta organizacja imprez okolicznościowych oraz stoiskami przygotowanymi przez wolontariuszy,
 • koncerty Arthur Samuel i zespołu Aorta ze Strzegomia,
 • występy dziewcząt Zespół taneczny „Fart” Jaworzyna Śląska i roztańczonych dzieciaków z YOUR SPACE,
 • pokaz Fighter Klub Jaworzyna Śląska
 • licytacje WOŚP – wśród fantów znajdują się sztabowe gadżety WOŚP i inne dary od sponsorów,
 • kiermasz ciast i słodkości,
 • pokazy pierwszej pomocy i spotkanie ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworzynie Śląskiej, stoiska z różnymi konkursami i aktywnościami nie tylko dla dzieci: Jedziemy dla WOŚP pod opieką GLKS w Jaworzynie Śląskiej – sekcja kolarska, fotobudka, minigolf, VR i innymi atrakcjami.

Licytacje podczas 31. Finału WOŚP w gminie Jaworzyna Śląska

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Jaworzyna Śląska rusza z licytacjami na rzecz 31. Finału! Ty też możesz pomóc w tegorocznej zbiórce środków na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Możesz po prostu licytować dary wystawione przez Sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej, a także ofiarować wartościowy przedmiot lub zaoferować wykonanie usługi.

Więcej informacji na stronie Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej.

Gmina Strzegom

Jaroszów

Moc atrakcji podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szykują wolontariusze ze sztabu w Jaroszowie. W niedzielę o godzinie 14.00 wystartuje bieg „Policz się z cukrzycą”. Pełna pula datków przekazanych przy rejestracji zawodników do biegu, przeznaczona zostanie na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. – Dystans 5 km – pokonaj w dowolnej formie, przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy. Można biec lub maszerować – poruszamy się po trasie Jaroszowskiego Marszobiegu Przełajowego. Rejestrujemy się na Bieg Wirtualny i spotykamy się w Jaroszowie, a po biegu zapraszamy na słynny JaroWOŚPowy bigos – zachęcają do udziału organizatorzy przedsięwzięcia. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Około godziny 14.00 rozpocznie się Moto-orkiestra ze Strzegomską Grupą Miłośników Motoryzacji. Z kolei w ramach Finałowych wydarzeń, które odbywać się będą w Centrum Aktywności w Jaroszowie, przewidziano m.in. występy uczniów z ZSP Jaroszów, pokaz kulinarny i degustacja z kucharzem Tomaszem Strzelczykiem, morsowanie i mobilna sauna ze Strzegomską Dwunastką, występ Klubu Seniora z Jaroszowa, pokaz strażacki, występ zespołu Rohele (grunge, rock) z Wałbrzycha, występy wokalne (Kornelia Łabędzka, Wiktoria Świątoniewska, Janek Kiepura), występ zespołu Pól Tony (rock) ze Strzegomia, a także światełko do nieba – fireshow grupy IRRBLOSS Fire Dance z Kamiennej Góry.

Strzegom

Strzegomskie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w 31. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od godziny 14.00 na odwiedzających salę widowiskową SCK czekać będzie wiele atrakcji, w tym między innymi:

 • prezentacje fragmentów filmu „Zdronowany Strzegom” Dominika Mielcarka,
 • pokaz zabytkowych samochodów i motocykli,
 • prezentacje dzieci ze strzegomskich przedszkoli,
 • prezentacje dzieci z Sekcji SCK,
 • prezentacje artystów – Songwriter,
 • koncert zespołu „Ekipa z miasta”,
 • pokaz fireshow grupy IrrblossFire Dance,
 • pokazy zabaw średniowiecznych i nauka łucznictwa – Bractwo Joannitów Strzegomskich.

Gmina Żarów

Żarowski sztab WOŚP przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy, Gmina Żarów, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Uniwersytet Trzeciego Wieku, a także Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów zapraszają na wydarzenia organizowane z okazji 31. Finału.

U nas powiększa się lista voucherów i gadżetów przygotowanych na naszą coroczną licytację. W tym roku czekają na Was między innymi: dwa nietuzinkowe vouchery na stworzenie unikatowej płytki ceramicznej przez firmę Colorobbia, włoski wazon Botossi z limitowanej kolekcji przekazany przez firmę Colorobbia, vouchery do kosmetyczki Bellezza – Ewelina Bełza, fryzjera Salon Fryzjerski Bartłomiej Galek, na stylizację paznokci od kosmetolog- Marty Wądołowskiej, do masażysty od Twój Masażysta Jakub Synówka, koszulka z autografem Patryka Klimalii, koszulka oraz czapka od Adama Kownackiego, naszyjnik oraz bransoletka firmy Apart od Pani Iwony Różkiewicz, vouchery do restauracji oraz na jazdy konne Biały Las Restauracja Hotel Wierzbna, voucher na organizację urodzin w Gminnym Centrum Kultury i Sportu, piekarnik od Katarzyny Wachowiak, wypiekacz do przekąsek od Państwa Iwony i Grzegorza Pęcherskich, paczki z włoskimi smakołykami od TP Reflex sp. z o.o oraz koszulki, kalendarze, kominy, czapki i inne Orkiestrowe drobiazgi – mówią organizatorzy wydarzenia.

Program:

 • 9.00-12.00 – „Raz, Dwa, Trzy… Razem wygrajmy z sepsą!” – Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gminy Żarów
  (lokalizacja: Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Zamkowa),
 • 16.00 – gry planszowe (lokalizacja: patio w Szkole Podstawowej w Żarowie, ul. Piastowska),
 • 16.00-20.00 – Gminne Centrum Kultury i Sportu, ul. Piastowska 10a:
  • 16.00 Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej
  • 16.20 prezentacje dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żarowie oraz sekcji tanecznych i akrobatycznych działających przy GCKiS,
  • 17.00 Koncert zespołu „Krukowianie”
  • 18.00 Koncert zespołu „Toxide” – metal
  • 18.45 Koncert zespołu „Aorta” – rock
  • 19.30 Licytacja
  • 20.00 Światełko do nieba

Dodatkowo: dmuchańce dla najmłodszych, słodka kawiarenka z Uniwersytetem Trzeciego Wieku, warsztaty z Sercem, malowane buzie, loteria fantowa, spa dla dłoni i wiele innych.

/opr. mn/

Poprzedni artykułStrażacy pomogą w tworzeniu ślizgawek. Przed feriami przypominają o zasadach bezpiecznego wypoczynku
Następny artykułPo raz drugi nie sprostaliśmy Wałbrzychowi