Strona główna 0_Slider Sylwestrowy koncert z musicalem i tańcem w Świdnicy

Sylwestrowy koncert z musicalem i tańcem w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Piękne głosy, wspaniałe tańce, bajeczne stylowe kostiumy, humor, wdzięk, wyjątkowa muzykalność,  niespotykany temperament sceniczny, znakomity kontakt z publicznością a także bogaty repertuar.  To wszystko zapewnią publiczności artyści Wrocławskich Scen Muzycznych w ponad 100-minutowym występie. Niezapomniany Sylwestrowy Koncert Operetki, Musicalu i Tańca przepełniony szampańską zabawą zaplanowano 31 grudnia o godz. 20.00 w sali teatru miejskiego.

duet małżeński – Agencja Artystyczna Skala – źródło facebook

Największe operetkowe, musicalowe, taneczne i instrumentalne hity w mistrzowskim wykonają artyści odnoszący sukcesy w Australii, USA i wszystkich krajach Europy. W programie koncertu m.in. „Usta milczą dusza śpiewa”, „Wielka sława to żart”, „Czardasz” Sylvy, „Brunetki blondynki”, „Przetańczyć całą noc”, „Tango Milonga”, „Czardasz” Montiego, „Odgłosy Wiosny”, „Marsz Radeckiego” i wiele innych wspaniałych utworów. Nie zabraknie też muzycznych toastów na powitanie Nowego Roku i tańca.

Wykonawcy:
Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran)
Andrzej Jankiewicz (tenor)
Anna Jankiewicz „Alshira” (taniec)

Trio  Instrumentalne w składzie:
Tomasz Stocki (skrzypce, aranżacja utworów)
Wiktor Szymajda (fortepian)
Gustaw Bachorz (klarnet)

Realizacja:
Prowadzenie koncertu: Andrzej Jankiewicz
Scenariusz i reżyseria: Dorota Ujda-Jankiewicz
Choreografia:  Anna Jankiewicz

Sylwestrowy Koncert Operetki, Musicalu i Tańca rozpocznie się 31 grudnia 2021 o godz. 20.00 w teatrze miejskim w Świdnicy.

Cena biletów: Normalne – 90 zł.  Ulgowe – 80 zł (dla emerytów, rencistów, uczniów, studentów i grup pow. 10 osób)
Sprzedaż biletów: Sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (pn.- pt. godz. 8.00 -16.00),
Galeria Fotografii, Rynek 44 (w godzinach otwarcia galerii: wt.- pt. godz. 14.00 -18.00,
sob. 12.00–16.00) oraz on-line: www.sok.com.pl  oraz  kupbilecik.pl

Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w programie koncertu i/lub składzie zespołu. Podczas koncertu obowiązuje zakaz fotografowania i rejestrowania.

Kto wygrał zaproszenie na sylwestrowy koncert?
Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na Sylwestrowy koncert w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczyło w zgłoszeniu mailowym napisać – Twoje wyjątkowe wspomnienie z sylwestra (napisz w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Podwójne zaproszenia otrzymali – Małgorzata Wiszniowska i Danuta Kurdziel. Gratulujemy!

Poniżej prezentujemy nagrodzone odpowiedzi:

Małgorzata WiszniowskaZ moim chłopakiem (obecnie mężem)  postanowiliśmy spędzić sylwestra  w Krakowie. Udało nam się znaleźć fajne i niedrogie noclegi – do dyspozycji całe mieszkanie dwa kroki od Starego Miasta w Krakowie.  29 i 30 grudnia był spacer po Krakowie i zwiedzanie Wawelu, Kościoła Mariackiego itp… W sylwestra przed północą wyszliśmy na Rynek aby  tam przywitać Nowy Rok – 2003 .  O północy strzeliły korki od szampana. Było tak mroźno ( kilkanaście stopni poniżej zera),  że szampan miał naturalne chłodzenie, a plastikowe kubki z szampanem przymarzały do rękawiczek. Pamiętam piękny pokaz fajerwerków i początek koncertu Kasi Kowalskiej – śpiewała utwór „Pieprz i sól”. Mróz tak doskwierał, że marzyłam tylko o tym , aby gdzieś się ogrzać. Wysłuchaliśmy tej piosenki i szybko ewakuowaliśmy się z Rynku.

Danuta Kurdziel Nie napiszę roku, który się tego dnia kończył ani tego, który rozpoczynał swoje urzędowanie. W moim wieku nikt nie może mieć do mnie o to pretensji. Niech Wam wystarczy moje zapewnienie, że to był naprawdę wyjątkowy czas. Byłam sama w moim domu, i zgodnie z moim wewnętrznym. od dawna już zaplanowanym działaniem, leżałam pod kocem zanurzona w lekturze „Bieguni” naszej noblistki Olgi Tokarczuk. Na marginesie, czy też uważacie za nieprzyzwoite, że kunszt pisarki odrywa czasem myśli czytelnika od fabuły i przymusza do zachwytu nad genialnym splotem liter? Zamknęłam książkę dokładnie o 23.50 i pogrążana w refleksji nad lekturą, mijającym czasem, moim wiekiem i wszystkim tym, czego nie zdążyłam jeszcze w życiu zrobić sięgnęłam po kieliszek szampana. Biegniemy my, biegnie czas, biegnie świat… I nagle wraz z nastaniem północy poczyniłam najpiękniejsze noworoczne postanowienie w moim życiu. Koniec!!! Z odliczaniem, żalami, planowaniem i ciągłą tęsknotą. Ta myśl przyszła do mnie jak olśnienie i z uśmiechem wzniosłam toast za moją przyszłość i zdrowie pani Olgi, która mnie zbuntowała.
Nie napiszę który rok obudził mnie następnego dnia, niech Wam wystarczy, że wraz z jego przyjściem wygrałam w starciu ze starością. Teraz nie spieszę się już , rozglądam z zachwytem i żyję prawdziwie.

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułNajpierw uderzył butelką, potem dźgnął nożem. Jest akt oskarżenia
Następny artykułZaginęła kotka [Aktualizacja]