Strona główna Konkursy Prezenty dla Mikołaja

Prezenty dla Mikołaja [KONKURS]

0

Coraz bliżej Gwiazdka… i niezwykle pracowity czas dla każdego Mikołaja. Już 6 grudnia ku ogromnej radości wszystkich dzieci rozdawać będą mikołajkowe prezenty. Z pewnością zostaną mile zaskoczeni, gdy również na nich będzie czekała niespodzianka. Z myślą o naszych Mikołajach przygotowaliśmy konkurs z nagrodami. Do wygrania nowe wyjątkowe kalendarze Świdnica24 i bilety do kina!

Nasi Mikołajowie bywają bardzo skromni i najczęściej nie przychodzą z podarkami osobiście lub pozostawiają je niezauważeni. Nierzadko też ukrywają swoją tożsamości pod postaciami mikołajowych pomocników. Podobno, jak wskazuje tradycja – lubią, gdy zostawi się dla nich pyszne ciasteczka i mleko. Z pewnością ucieszą się, gdy i na nich będzie czekać choć najdrobniejszy podarunek.

W naszym mikołajkowym konkursie można wygrać pomocne w pracy Mikołajów niepowtarzalne nowe ścienne kalendarze portalu Świdnica24. Zdobi je kolejna piękna fotografia Świdnicy autorstwa Dariusza Nowaczyńskiego. Taki kalendarz nie tylko przysłuży się w planowaniu rozdawania prezentów już w nowym roku, ale także może stać się ozdobą mieszkania.

Ale to nie wszystko… Do mikołajowych prezentów dołączamy także bilety do świdnickiego kina. Naszych Mikołajów możemy zaprosić na chwilę odpoczynku od świątecznej pracy właśnie na salę kinową Mulitkina. Tym bardziej, że w grudniu nie zabraknie gorących premier i ciekawych propozycji filmowych. Bieżący repertuar i zapowiedzi najnowszych filmów można śledzić na stronie – https://multikino.pl/

By wziąć udział w zabawie i wygrać mikołajkowe upominki, należy w zgłoszeniu mailowym napisać – swoje wspomnienie ze spotkania ze św. Mikołajem. Zgłoszenie konkursowe należy wysłać na adres [email protected] do 6 grudnia do godz. 10.00. Mail zatytułowany „MIKOŁAJ” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24.pl. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułŚmieci będą wywożone rzadziej. Ma to uchronić mieszkańców przed drastycznymi podwyżkami
Następny artykułŚwidnica rozświetlona świątecznymi dekoracjami. Jest ich mniej niż w ubiegłych latach [FOTO]