Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [MULTIKINO – REPERTUAR, PREMIERY]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim Multikinie od 2 do 8 grudnia 2022 roku.

PREMIERY:

KONCERT ANDRE RIEU: GWIAZDKA Z MAESTRO – 8.12.2022 GODZINA 18.00

GWIAZDKA Z MAESTRO ANDRE RIEU. POWRÓT NA ŻYCZENIE WIDZÓW Zeszłoroczna premiera tego magicznego koncertu przyciągnęła przed kinowe ekrany nieprzebrane tłumy fanów holenderskiego króla walca. To na ich prośbę Multikino wyjątkowo przypomina niezwykłą „Gwiazdkę z maestro André Rieu”. Niech to będzie świąteczny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

DZIKA NOC – PREMIERA 02.12.2022
USA; Thriller

Kiedy pewna, bogata rodzina zostaje zakładnikami w Wigilię, przestępcy nie są przygotowani na niespodziewanego bojownika. Święty Mikołaj jest na miejscu i ma zamiar pokazać, dlaczego Mikołaj nie będzie taki święty.

12.40   17.45   20.20 – piątek, sobota, niedziela
17.45   20.20 – poniedziałek, czwartek
15.10   17.45   20.20 – wtorek, środa

KIERUNEK KSIĘŻYC – PREMIERA 02.12.2022
Niemcy/Austria; Animacja/Familijny

Czasami lepiej posłuchać młodszej siostry! Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunos. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia – musi udać się za nią na Księżyc! Podczas tej nieprawdopodobnej wyprawy połączy swe siły ze strzegącym dziecięcych snów Piaskunem, weźmie udział w kosmicznym wyścigu po Drodze Mlecznej i poprosi o wsparcie Nocną Wróżkę. Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód. Niekiedy starszy brat może mieć większą moc niż niejeden superbohater!

13.20 – piątek, sobota, niedziela
12.15 – wtorek
13.35 – czwartek

ŚUBUK – PREMIERA 02.12.2022
Polska; Dramat

Historia  matki autystycznego chłopca, której walka z biurokracją oraz ludzką bezdusznością doprowadziły do istotnych zmian w polskim systemie edukacji.

19.50

UWOLNIĆ POLY – PREMIERA 02.12.2022
Francja/Belgia; Familijny

Niezwykła przyjaźń dziesięcioletniej dziewczynki i cyrkowego kucyka dla obojga okaże się początkiem fascynującej przygody.

10.50   15.30 – piątek, sobota, niedziela
12.35   15.40 – poniedziałek,
15.30 – wtorek
12.50   15.30 – środa
14.00   15.40 – czwartek

WIELKI ZIELONY KROKODYL DOMOWY – PREMIERA 02.12.2022
USA; Animacja/Komedia/Przygodowy

Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle’a – śpiewającego krokodyla (Shawn Mendes), który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę oraz mieszka na strychu ich domu. Dwójka szybko się zaprzyjaźnia, ale kiedy na Lyle’a czyha zły sąsiad, pan Grumps (Brett Gelman), Primmowie muszą połączyć siły z właścicielem Lyle’a, Hectorem P. Valenti (Javier Bardem), aby pokazać światu, że nie ma nic złego w wielkim śpiewającym krokodylu o wspaniałej osobowości.

12.55   14.50   17.20 – piątek
12.20   14.50   17.20 – sobota, niedziela
15.00   17.25 – poniedziałek, wtorek, środa
12.35   15.00   17.25 – czwartek

DZIWNY ŚWIAT
USA; Animacja/Przygodowy

Bohaterowie rozpoczynają podróż do miejsca, w którym nic nie jest takie, jakie mogłoby się początkowo wydawać.

10.15   15.20   17.40 – piątek
10.15   14.35   17.00 – sobota, niedziela
14.35   17.00 – poniedziałek, wtorek, czwartek
15.15   17.40 – środa

ŚWIĘTA INACZEJ
Polska; komedia romantyczna

Tradycyjnie życzymy radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze, dwunastu wigilijnych potraw i mocy wymarzonych prezentów. A co, jeśli ktoś sobie tego nie życzy? Ma dość sztucznych uśmiechów, karpia w galarecie i kolejnych ciepłych kapci w prezencie? Wtedy wybiera święta inaczej! Rzuca wszystko i wyjeżdża w nieznane. Po raz pierwszy od lat nie robi tego, co powinien, tylko to, na co naprawdę ma ochotę. W te Święta nic nie będzie takie jak dotąd, świat stanie na głowie, a nawet najskrytsze marzenia okażą się zaskakująco realne.

20.05 – piątek, środa
19.25 – sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, czwartek

BELLA I SEBASTIAN. NOWE POKOLENIE
Francja; Familijny/Przygodowy

Wielki powrót familijnej serii o przyjaźni psa i dziecka – Belli i Sebastiana. Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu.

10.00 – sobota, niedziela

NIE CUDZOŁÓŻ I NIE KRADNIJ
Polska; Komedia Kryminalna

Nigdy nie zostawiaj faceta samego w domu. Jeśli spodziewasz się, że po czułym pożegnaniu, on wsunie kapcie i usiądzie z książką pod kocem, ostro się zawiedziesz. Takiej okazji nie przegapia Patryk (Mateusz Banasiuk), który odpina przysłowiowe „wrotki”, gdy jego żona Renata (Aleksandra Popławska) wyjeżdża na kilka dni. Patryk miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry (Julia Wieniawa), przez co los niefortunnie łączy go z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), pewną tajemniczą przesyłką i parą fajtłapowatych gangsterów (Sebastian Stankiewicz i Bartek Firlet), którzy są na jej tropie. Gdy na ratunek Patrykowi ruszy jego brat, ksiądz Mariusz (Mariusz Drężek), sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Nikt tu nie dostanie rozgrzeszenia, a kara za grzechy będzie nieuchronna i sroga. Nadal jednak pozostanie pytanie, czy o tym wszystkim zadecydował przypadek, spisek, czy Bóg.

15.15 – piątek, sobota, niedziela

CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU
USA; Akcja

W najnowszej produkcji Marvel Studios – „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, Królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (w tym Florence Kasumba), po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed zakusami światowych mocarstw. Czekają ich nowe wyzwania, więc bohaterowie z pomocą War Dog Nakii (Lupita Nyong’o) i Everetta Rossa (Martin Freeman) jednoczą siły i przecierają nowe szlaki dla królestwa Wakandy. Tenoch Huerta debiutuje w roli Namora, króla tejemniczej podwodnej nacji. W filmie występują też Dominique Thorne, Michaela Coel, Mabel Cadena i Alex Livanalli.

11.10 – sobota, niedziela

LISTY DO M. 5
Polska; Komedia Romantyczna/Świąteczny

„Listy do M.” powracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem?

18.00   20.35 – piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa

20.55 – czwartek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

/Materiały – Multikino/

Poprzedni artykułWykorzystać atut własnego parkietu
Następny artykułDobromierz. Trwa przebudowa ulicy Cmentarnej [FOTO]