Strona główna 0_Slider „Tajemnicze ogrody” w niesamowitej oprawie świateł. Lumina Park już po raz trzeci...

„Tajemnicze ogrody” w niesamowitej oprawie świateł. Lumina Park już po raz trzeci pod Wrocławiem! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Zupełnie nowa opowieść, jeszcze dłuższa trasa zwiedzania i więcej spektakularnych efektów świetlnych. Przenieś się w magiczny świat „Tajemniczych ogrodów” i odwiedź tegoroczną odsłonę Lumina Park przy Zamku Topacz pod Wrocławiem. Dla naszych Czytelników mieliśmy pięć podwójnych wejściówek do tej magicznej krainy świateł. Kto je otrzymał?

W tym rok przygotowaliśmy nową opowieść i jeszcze dłuższą, półtora kilometrową trasę zwiedzania. Dzięki dopracowanej aranżacji goście parku będą mogli się przenieść tym razem w świat Tajemniczych Ogrodów, bo taki też tytuł nosi nazwa parku. Zagrajcie w Scrabble w Ogrodzie Gier. Sprawdźcie co kolekcjonuje szalony podróżnik w swym Ogrodzie Dziwów. Zachwyćcie się bogactwem Ogrodu Skarbów. A może spróbujecie swoich sił na bębnach w Ogrodzie Muzyki? Odkryjcie Ogród Sztuki, a w nim aż osiem instalacji autorstwa czterech polskich artystów (Jarosława Koziary, Marthy Mulawy, Oleny Glinki oraz Przemysława Podolskiego). To wszystko i wiele więcej w niesamowitej oprawie światła, dźwięku, narracji i grywalizacji! – zapowiadają organizatorzy.

Oprócz półtora kilometrowej ścieżki zwiedzania, w Lumina Parku znaleźć można także punkty gastronomiczne z napojami oraz przekąskami. Od każdego sprzedanego napoju złotówka przekazywana jest dla ZOL Jaszkotle i ZOL Wierzbice.

Godziny otwarcia parku zmienne są w zależności od zachodu słońca. Na chwilę obecną park otwarty jest od godziny 16.30 do godziny 21.00, a ostatnie wejście zaplanowane jest na 20.00. Park otwarty jest codziennie, oprócz poniedziałków (z wyjątkiem 5.12).

Ceny biletów:
Wtorek-czwartek: ulgowy 27 zł, normalny 31 zł, rodzinny 105 zł
Piątek-niedziela-święta: ulgowy 31 zł, normalny 35 zł, rodzinny 119 zł

Czas potrzebny na przejście parku to około godziny/półtorej.

Magiczne, Tajemnicze Ogrody otwarte zostały w październiku i będzie można je zwiedzać do lutego 2023 roku. – Nasz Park przestrzega norm energetycznych. Jesteśmy #eko #ledysąeko – zapewniają organizatorzy.

Kto wygrał zaproszenia do Lumina Parku pod Wrocławiem?
Dla naszych Czytelników mieliście pięć podwójnych zaproszeń do Lumina Park pod Wrocławiem. By wziąć udział w konkursie wystarczyło napisać do nas w e-mailu – dlaczego chciałbyś/chciałabyś się wybrać do Lumina Parku? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Wejściówki otrzymali – Ola Sakowska, Małgorzata Piotrowska, Rafał Szmeiter, Agnieszka Piekot-Ponczyńska i Aleksandra Wasilewicz. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/Materiały organizatora – Lumina Park/

Poprzedni artykułPremierowy występ przedszkolaków na deskach świdnickiego teatru [FOTO]
Następny artykuł37-latka odpowie za kradzież prądu