Strona główna 0_Slider Michał Bajor zaśpiewa w Świdnicy. Niezapomniany koncert „Kolor Cafe” już 18 listopada...

Michał Bajor zaśpiewa w Świdnicy. Niezapomniany koncert „Kolor Cafe” już 18 listopada [KONKURS]

0

Niezapomniany recital z kolorowymi włoskimi przebojami i przejmującymi słynnymi francuskimi piosenkami już wkrótce w Świdnicy. Zaśpiewa je znakomity artysta, czarujący swym głosem od ponad 40 lat – Michał Bajor. Koncert odbędzie się 18 listopada o godz. 19.00 w Auli I LO. Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie.

Zdjęcie użyczone przez Fundację UNIKULTURA

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również nimi zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Jednak równolegle wsłuchiwał się też w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie – zauważa organizator.

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczne włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital, od przejmującego „Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe „Couleur cafe” Gainsbourga, czy roztańczone „Quando, quando”, aż po dramatyczny „Hymn miłości” Edith Piaf. Piosenki w świetnych, w większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi, w stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków – zapowiada koncert w Świdnicy.

Recital „Kolor Cafe” Michała Bajora zaplanowano 18 listopada o godz. 19.00. Koncert odbędzie się w Auli I LO, przy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 30 w Świdnicy. Ceny biletów: 120/130/140 zł. Bilety dostępne są na stronie Kupbilecik – link: https://bil.et/p2wcq/ oraz w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Wygraj zaproszenie na koncert!
Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenia na recital Michała Bajora w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Koncert” na adres [email protected] do 10 listopada do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – dlaczego chciałbyś/chciałabyś się wybrać na koncert Michała Bajora? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Materiały – organizatora – Fundacja UNIKULTURA/

Poprzedni artykułTo było kolejne biegowe święto w Świdnicy [DUŻO ZDJĘĆ/WYNIKI]
Następny artykułKto zrobił krzywdę Rózi? Nagroda za pomoc w ustaleniu sprawcy