Strona główna 0_Slider Walczymy na wyjeździe z Galakticosem

Walczymy na wyjeździe z Galakticosem [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po ostatnim zwycięstwie ligowym ze Skałkami Stolec, walczą na wyjeździe z kolejnym beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej. Biało-zieloni punktów poszukają na trudnym terenie i podczas starcia z Galakticosem Solna. Start meczu 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Sowa, Salamon, Paszkowski, Moskwa, Kozachenko, Karbowiak, Traczyk, Orzechowski, Kotyla, Trzepacz.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

4′ – starta naszego zespołu – kontra rywali, ale zdołaliśmy zażegnać niebezpieczeństwo.

7′ – dobra piłka do Kotyli, do akcji wkroczył stoper Galakticosu i ta padła łupem bramkarza.

9′ – stały fragment gry – uderzenie głową – broni Kot.

9′ – odpowiedź świdniczan – Kotyla w polu karnym zablokowany.

12′ – seria wrzutek naszego zespołu w pole karne przeciwników – niestety wszystko czyszczone przez defensorów gospodarzy.

13′ – Traczyk uderza z dystansu – piłka przelatuje nad poprzeczką.

16′ – coraz mocniej zaczynają naciskać biało-zieloni – Galakticos w defensywie.

17′ – i w tym oto momencie powinno być 1:0 dla rywali – kontra, sytuacja sam na sam i ratuje nas słupek!

19′ – odpowiadamy uderzeniem z dystansu Orzechowskiego – piłka wysoko nad bramką.

21′ – Zygadło faulowany w polu karnym – jedenastka dla rywali. Fantastycznie broni Kot – wciąż jest 0:0!

22′ – stały fragment gry dla naszego zespołu – dośrodkowuje Sowa – znów górą obrońcy z Solnej.

25′ – cały czas grę starają się kreować przyjezdni, ale te dwie najdogodniejsze okazje do otwarcia wyniku meczu stworzyli sobie przeciwnicy (strzał w słupek i niewykorzystany rzut karny).

30′ – w końcu doczekaliśmy się swojej znakomitej okazji. Trzepacz wszystko zrobił znakomicie – przyjął piłkę i doszedł do pozycji strzeleckiej. Niestety futbolówka minęła światło bramki!

32′ – Kozachenko ostro dośrodkowuje w pole karne – futbolówkę wyłapuje Janiczak.

33′ – wrzutka w naszą szesnastkę – gospodarze dochodzą do pozycji strzeleckiej, lecz próba uderzenia głową bardzo niedokładna.

36′ – kolejna „setka” świdnickiego zespołu. Świetna robota po lewej stronie pola karnego wykonana przez Orzechowskiego – piłka wyłożona Kotyli, ale niestety nic z tego nie wyszło!

37′ – kolejna akcja gości – Orzechowski tym razem z prawej strony pola karne uderza mocno, ale niestety dla nas niedokładnie.

40′ – Kozachenko dostrzegł wysuniętego bramkarza – uderzył z dalszej odległości minimalnie niedokładnie.

41′ – rzut rożny dla naszej ekipy – trąciliśmy piłkę głową, ale ta wyleciała poza linię końcową boiska.

41′ – wydaje się, że wkroczyliśmy w tej drugiej części pierwszej połowy na właściwe obroty.

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie.

47′ – Orzechowski strzela z rzutu wolnego – broni Janiczak.

49′ – kontra przeciwników i bardzo niedokładne uderzenie rywali.

52′ – Sowa przymierzył z dystansu – dobra i pewna interwencja bramkarza.

53′ – kontynuujemy ataki – Orzechowski strzela zza pola karnego niedokładnie.

54′ – strata naszego zespołu i zabójcza kontra rywali – Kot znów trzyma nas przy życiu!

55′ – Wojciechowski zastępuje Kotylę.

58′ – kolejna szansa dla gospodarzy i znów fantastycznie interweniuje Kot!

60′ – Białasik zastępuje Karbowiaka.

61′ – znów daje o sobie znać świdnicki golkiper, wyłuskując piłkę spod nóg zawodnika Galakticosu.

65′ – wrzutka w nasze pole karne – uderzenie głową niedokładne.

67′ – Traczyk – żółta kartka.

71′ – przechwytujemy piłkę – Sowa podciągnął kilka metrów i bardzo mocnym uderzeniem z dystansu daje nam 1:0!!!

78′ – oberwanie chmury, fatalne warunki do gry.

79′ – gramy mądrze, nie pozwalamy na wiele.

81′ – Kozachenko w kontrze uderza niecelnie.

85′ – stały fragment gry, zamieszanie i niestety tracimy gola na 1:1!

90′ – rzut wolny dla nas, Sowa znajduje się znakomicie w polu karnym i trafia na 2:1!!!

Koniec meczu – wygrywamy na trudnym terenie 2:1

Poprzedni artykułKolorowe, balonowe widowisko dla całej rodziny znów w Świdnicy [KONKURS]
Następny artykuł„Dobra opcja to adopcja”. Świdnickie schronisko zaprasza na festyn