Strona główna 0_Slider Walczymy o punkty z Moto-Jelczem Oława

Walczymy o punkty z Moto-Jelczem Oława [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po ostatnim wyjazdowym remisie 2:2 z Foto-Higieną Gać, biało-zieloni wracają na obiekt Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dziś podejmujemy drużynę Moto-Jelcza Oława. Start 16.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Paszkowski, Salamon, Sowa, Kotyla, Orzechowski, Filipczak, Białasik, Karbowiak, Wojciechowski, Myrta.

Rozpoczynamy spotkanie.

3′ – znakomita okazja Janusza Gancarczyka – broni Kot, dobitka rywali na nasze szczęście niedokładna.

7′ – starają się grać piłką świdniczanie, ale bez realnego zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Lubeckiego.

12′ – niemalże cała gra ofensywna jak na razie przechodzi przez lewą stronę boiska przez bardzo doświadczonego Janusza Gancarczyka.

16′ – akcja przenosi się nieco na naszą stronę boiska – dwa rzuty wolne dla rywali, ale bez efektu.

20′ – wyborna okazja dla gospodarzy, Myrta zablokowany, dobijamy jeszcze strzał i końcami palców interweniuje golkiper Moto-Jelcza!

23′ – teatralnie zaczynają grać trochę goście – każdy kontakt kończy się „nurkowaniem” na murawę.

26′ – fenomenalne uderzenie Sowy z rzutu wolnego z ostrego kąta po długim słupku. Piłka po odbiciu się od słupka przekroczyła linię bramkową – prowadzimy 1:0!!!

32′ – nie rezygnujemy z walki i szukamy swoich szans na kolejne trafienie. Na razie bez efektu.

36′ – rywale wrzucają w nasze pole karne – dobrze i skutecznie obrońcy.

39′ – Kot fauluje w polu karnym – jedenastka dla Oławy!

40′ – Kohut zamienia jedenastkę na gola i mamy remis 1:1!!!

42′ – znakomicie do woleja składa się Myrta – Lubecki broni niestety dla nas to mocne uderzenie!

45′ – koniec pierwszej połowy – 1:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – szybko łapiemy kartkę – Wojciechowski.

48′ – atakują oławianie – wrzutka w nasze pole karne, strzał, ale obok bramki.

51′ – Moskwa wchodzi na boisko za Wojciechowskiego.

56′ – bardzo słabo wyglądamy na starcie drugiej części gry – kolejny strzał oławian, broni Kot.

60′ – szansa na odwrócenie wyniku dla gospodarzy – główkuje bardzo groźnie Orzechowski, broni jednak bramkarz Moto-Jelcza!

61′ – Karbowiak zmieniony przez Kozachenkę.

64′ – groźna wrzutka Kozachenki na Kotylę – brakło centymetrów, by lepiej sięgnąć tę piłkę głową.

67′ – uderza z dystansu Myrta – ta próba nie robi jednak wrażenia na Lubeckim.

69′ – kolejny faul Kota – jedenastka dla oławian wykorzystana przez Kohuta – przegrywamy 1:2!!!

72′ – potrójna zmiana w naszej ekipie – wchodzą Traczyk, Trzepacz i Migas, zastępując kontuzjowanego Orzechowskiego, Myrtę i Filipczaka.

75′ – kwadrans do końca spotkania – atakujemy, ale czujna defensywa Moto-Jelcza.

77′ – bardzo groźnie w szesnastce oławian – Sowa uderza minimalnie niedokładnie.

80′ – Paszkowski – żółta kartka.

83′ – zagrywamy ręką we własnym polu karnym – to jest po prostu niewiarygodne. Żółta kartka dla Kotyli i Kohut trafia na 3:1!!!

85′ – Traczyk – żółta kartka.

koniec meczu – przegrywamy 1:3!

Poprzedni artykułNiefortunny upadek z trzech stopni schodów zrujnował mu zdrowie. Już w niedzielę charytatywny festyn dla Łukasza Tkaczyka
Następny artykułO historii i sposobach warzenia świdnickiego piwa. Dni Dziedzictwa w muzeum [FOTO]