Strona główna 0_Slider Kolory, bańki i dmuchańce. Szykują moc atrakcji na festiwalową niedzielę w Jaworzynie...

Kolory, bańki i dmuchańce. Szykują moc atrakcji na festiwalową niedzielę w Jaworzynie Śląskiej

0

Festiwal kolorów, dmuchany park rozrywki, bańki mydlane – ależ to będzie zabawa! Pogoda dwukrotnie pokrzyżowała plany i nie udało się zorganizować w wyznaczonych terminach festiwalu kolorów ani festiwalu dmuchańców w Jaworzynie Śląskiej. Tym razem prognozy pogody są optymistyczne, dzięki czemu oba wydarzenia będą mogły odbyć się w niedzielę, 4 września.

Zabawa zacznie się o godz. 12.00. Wówczas otwarty zostanie park rozrywki z urządzeniami dmuchanymi i innymi atrakcjami.

Plan imprezy:

12:00 – 18:00 Festiwal Dmuchańców
12:00 – 14:00 Rowerowe miasteczko ruchu drogowego
14:00 – 15:00 Pokaz trialu rowerowego w wykonaniu Piotra Bielaka
15:00 – 19:00 Festiwal Kolorów i baniek mydlanych

Festiwal dmuchańców

4 września na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej stanie dmuchany park rozrywki z 7 strefami zabawy: jungle, rycerska, kosmiczna, sportowa, gigantów, klocki (30 tysięcy klocków), bańki mydlane. Na dzieci, młodzież i dorosłych będą czekać zjeżdżalnie, zamki, tor przeszkód (30 metrów), eurobungee, karuzela, zjeżdżalnia gigant, byk rodeo, dmuchany dart, bramka celnościowa, gigantyczne piłkarzyki, walki sumo, plac zabaw. Strefa czynna będzie od godz. 12:00 do godz.18:00. Cena za korzystanie z urządzeń bez ograniczeń wynosi 30 zł od osoby. Dwa urządzenia – zjeżdżalnia i zamek – dostępne będą za darmo.

Ponadto atrakcje będą czekać także na miłośników jazdy rowerowej. Na stadionie znajdzie się miasteczko ruchu drogowego ze znakami, torem przeszkód, stoiskiem z alkogoglami, nauką przepisów, kaskami i rowerami dostosowanymi do każdego wieku. Miasteczko będzie działać od godz. 12:00 do godz. 14:00. O godz. 14.00 widowiskowy pokaz trialu rowerowego zaprezentuje Piotr Bielak, uczestnik X edycji programu „Mam Talent”.

Festiwal kolorów

To będzie święto radości. Nasza impreza skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków i bez ograniczeń wiekowych. Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi i puszczaj bańki mydlane ze swoimi znajomymi. Niedzielne popołudnie wypełni radość i uśmiech – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Uczestnicy już od godz. 16.00 będą mogli obrzucać się proszkami holi i puszczać bańki mydlane. Organizatorzy przygotowali aż 9 kolorów proszków, bazooki CO2. Nie zabraknie także strefy food truck. Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

/UM Jaworzyna Śląska, opr. mn/

Poprzedni artykułGmina Dobromierz. Zgłoś zadanie do funduszu sołeckiego
Następny artykułPokazy na ziemi i w powietrzu. Jubileuszowy piknik lotniczy rozpoczęty! [FOTO/VIDEO]