Strona główna 0_Slider Pokazy na ziemi i w powietrzu. Jubileuszowy piknik lotniczy rozpoczęty!

Pokazy na ziemi i w powietrzu. Jubileuszowy piknik lotniczy rozpoczęty! [FOTO/VIDEO]

0

Prezentacja samolotów, śmigłowców i szybowców, pokazy lotnicze, a także szereg innych atrakcji czeka na odwiedzających gminne lądowisko w Świebodzicach. W ten weekend odbywa się tam piknik lotniczy.

Organizatorzy zapewniają, że podczas pikniku nie zabraknie atrakcji. W programie przewidziano m.in. pokazy lotnicze w wykonaniu grupy akrobacyjnej Żelazny, zawody spadochronowe, czy też wystawę statków powietrznych.

Podczas imprezy będzie też można wesprzeć zbiórkę na rzecz Antosia Sobeckiego ze Świebodzic, który urodził się ze skomplikowaną wadą serca. Maluch jest już po kilku skomplikowanych operacjach, a teraz czeka go kolejna, która nie jest refundowana przez NFZ. Organizatorzy akcji zapraszają na przejażdżkę sportowymi samochodami, pokaz motocykli oraz zabytkowych aut, a także ciasta i słodkości. W trakcie lotniczego wydarzenia prowadzona będzie zbiórka do puszek.

Wszystkich chętnych do udziału w pikniku na gminne lądowisko przy ulicy Lotniczej dowiezie bezpłatnie specjalny autobus miejski.

/mn/

Poprzedni artykułKolory, bańki i dmuchańce. Szykują moc atrakcji na festiwalową niedzielę w Jaworzynie Śląskiej
Następny artykułWalczymy o punkty na terenie byłego trzecioligowca [RELACJA LIVE]