Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim CINEMA3D od 19 do 25 sierpnia 2022 roku.

PREMIERY:

AFTER 4. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY – POKAZY PRZEDPREMIEROWE  24-25.08.2022
USA; Melodramat;

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat?

15.00   17.20    19.40

DRAGONBALL: SUPER HERO – PREMIERA  19.08.2022
Japonia; Fantasy / Akcja / Anime;

The Red Ribbon Army (Armia Czerwonej Wstęgi) została pokonana przez Son Goku. Jej spadkobiercy stworzyli ultimate Androids (Najwyższych Androidów) Gammę 1 i Gammę 2. Ci, jak sami się nazwali „Super Herosi” zaatakowali Piccolo i Gohana. Jaki jest cel nowej Armii Czerwonej Wstęgi (New Red Ribbon Army’s)? Zbliża się katastrofa. Czas się przebudzić, Super Herosie!

17.35    20.00

GDZIE ŚPIEWAJĄ RAKI – PREMIERA  19.08.2022
USA; Dramat/Kryminał;

Historia rozgrywa się w połowie XX wieku w Karolinie Północnej. Opowiada o Kyi, która została porzucona przez rodzinę i samotnie dorasta na bagnach z dala od cywilizacji. Nie jest jednak taka, jak uważają mieszkańcy najbliższego miasteczka – Barkley Cove. Jest bardzo wrażliwą i inteligentną dziewczyną, której brakuje bliskości i dotyku drugiego człowieka. Sprawy się komplikują, gdy jej były chłopak zostaje znaleziony martwy. Na Kyę pada podejrzenie o morderstwo.

17.05   19.50

PIES W ROZMIARZE XXL – PREMIERA  19.08.2022
USA; Animacja / Familijny / Przygodowy

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie. Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym.

10.00*   10.50   11.00**   13.05   15.20   15.25**

*Seans tylko we wtorek
**Seans tylko w środę

ANDRE RIEU. NIECH ZNÓW NASTANĄ SZCZĘŚLIWE DNI!- 19-21.08.2022
Koncert

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca! Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

18.00-piątek    13.00-sobota   15.00-niedziela

NIE!
USA; Horror ;

Mieszkańcy wąwozu w środkowej Kalifornii stają się świadkami tajemniczego i mrożącego krew w żyłach zjawiska.

21.00   21.15*  21.25**

*Seans tylko w piątek
**Seans tylko w sobotę

KUROZAJĄC I ZAGADKA CHOMIKA CIEMNOŚCI
Belgia / Francja; Animacja / Komedia / Przygodowy

Uzależniony od przygód pół kurczak a pół zając walczy o miłość i akceptację, mimo swojej inności.

10.00*   11.25   12.20*  15.50

*Seans tylko w środę i czwartek

BULLET TRAIN
USA; Akcja ; 126 min.; od 15 lat

Brad Pitt (Oscar® za rolę w filmie „Pewnego razu… w Hollywood”) jest gwiazdą najnowszego filmu w reżyserii Davida Leitcha „Bullet Train” Scenariusz produkcji napisał Zak Olkiewicz na podstawie powieści japońskiego pisarza Kotaro Isaki „Maria Beetle”. Akcja „Bullet Train” rozgrywać się będzie w pociągu jadącym do Tokio, w którym spotyka się grupa płatnych zabójców. Brad Pitt wcieli się w rolę zabójcy o imieniu „Ladybug”. Reżyserem filmu jest David Leitch („Szybcy i wściekli: Hobs & Shaw”; „John Wick”; ”Deadpool 2”). Producentem filmu jest Antoine Fuqua („Siedmiu wspaniałych”) W filmie zobaczymy również: Aarona Taylora-Johnsona („Anna Karenina“; ”Zwierzęta nocy”), Briana Tyree Henry’ego („Joker”), Masi Oka („Herosi”), Michaela Shannona („Na noże”) oraz Logana Lermana („Furia”).

18.05*   18.40**   18.15

*Seans tylko w piątek
** Seans tylko w sobotę

KAŻDY WIE LEPIEJ
Polska; Komedia/Obyczajowy ; 106 min.; od 15 lat

Ania (Joanna Kulig) i Grzesiek (Michał Czernecki) poznali się w szkole swoich dzieci. Oboje po przejściach, znaleźli w sobie oparcie, żyjąc przez pewien czas „na dwa domy”, czyli ukrywając związek przed swoimi dziećmi z poprzednich małżeństw. Kiedyś prawda musiała jednak wyjść na jaw, zwłaszcza że zrodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Ania i Grzesiek rzucili swój związek na głęboką wodę i zamieszkali razem, by na oczach widzów przeprowadzić eksperyment społeczny określany rodziną patchworkową.

13.00*   18.05

*Seans w piątek, środę i czwartek

LENA I ŚNIEŻEK
USA; Przygodowy/Familijny; 91 min.; od 6 lat

Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Lena boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata. Kiedy jednak zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty, a na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje i ich zleceniodawca. Czy Lena zdoła ochronić białego lwa przed grożącym mu niebezpieczeństwem?

10.25

DC LIGA SUPER-PETS
USA; Animacja; 105 min.

Superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

10.30   15.30 – piątek
10.35   16.15 – sobota
10.05   12.35 – niedziela
10.50   13.20   15.50 – poniedziałek i wtorek
12.35   14.35 – środa i czwartek

MINIONKI-WEJŚCIE GRU
USA; Animowany/Komediowy; 88 min.

Kiedy niesławna supergrupa złoczyńców – Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa (głosu w oryginalnej wersji użycza zdobywca Oscara Alan Arkin) — Gru, chce zostać ich członkiem. Jest w końcu najbardziej oddanym fanem grupy. Vicious 6 nie jest pod wrażeniem drobnego, niedoszłego złoczyńcy, ale Gru okazuje się od nich sprytniejszy. Oszukuje grupę złoczyńców stając się ich śmiertlenym wrogiem. Gru decyduje się na ucieczkę. Minionki muszą go uratować.

10.50*   12.40   14.55**

* Seans tylko w środę i czwartek
** Brak seansu w środę i czwartek

TOP GUN MAVERICK
USA; Akcja; od 13 lat 130 min.

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller), o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji.

15.25*   20.30   20.50**

*Seans tylko w środę i czwartek
**Seans tylko w piątek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/Materiały: Cinema3D/Multikino/

Poprzedni artykułByła zaciekła walka, ale tym razem skończyło się miejscem tuż za podium ME!
Następny artykułRuszyli na ratunek bocianowi. Ptak siedział na kominie przy Dębowej