Strona główna 0_Slider Jezioro łabędzie w kinie Cinema3D. Wygraj podwójną wejściówkę!

Jezioro łabędzie w kinie Cinema3D. Wygraj podwójną wejściówkę! [KONKURS]

0

Już 23 czerwca w świdnickim kinie Cinema3D będzie można zobaczyć spektakularną inscenizację Jeziora łabędziego w wykonaniu artystów The Royal Ballet. Bilety na to wydarzenie są dostępne w kasach kina oraz na stronie cinema3d.pl. Podwójną wejściówkę można również zdobyć w naszym konkursie!

fot. Bill Cooper/Royal Opera House

Jezioro łabędzie to klasyczna historia miłosna, która łączy w sobie widowisko, tajemnicę i namiętność. Baśń przedstawia walkę między dobrem a złem oraz próbę zwyciężenia wszystkiego przez miłość. Magia jezior, lasów i pałaców ożywa dzięki błyszczącej scenografii Johna Macfarlane’a i wysublimowanej kompozycji Czajkowskiego. Spektakularna produkcja Jeziora łabędziego autorstwa The Royal Ballet powraca na scenę Royal Opera House po tym, jak jej wznowienie w 2020 roku zostało zakłócone zamknięciem teatrów z powodu pandemii. Ten klasyk repertuaru jest świadectwem niesłabnącej miłości jego późniejszego choreografa, Liama Scarletta do klasyki i naturalnej muzykalności, którymi emanuje ta produkcja.

Jezioro łabędzie zobaczymy w czwartek, 23 czerwca o godz. 18.00 w świdnickim kinie Cinema3D. Bilety na to wydarzenie są dostępne w kasach kina oraz na stronie cinema3d.pl.

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Jezioro łabędzie” na adres [email protected] do 21 czerwca do godz. 9.00. W wiadomości należy napisać dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na opisywane wydarzenie? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Swidnica24.pl znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/Cinema3D, opr. mn/

Poprzedni artykułBędą patrolować miasto na rowerach
Następny artykułMało kandydatów na księży. Arcybiskup łączy seminaria we Wrocławiu, Legnicy i Świdnicy