Strona główna Artykuł sponsorowany Tydzień bezpłatnych badań wzroku

Tydzień bezpłatnych badań wzroku

0

Aktualnie BRAK WOLNYCH MIEJSC. Tydzień bezpłatnych badań rozpocznie się w poniedziałek, 23 maja i potrwa do piątku, 27 maja w salonie optycznym GLASS przy ul. Długiej 1 w Świdnicy. To doskonała okazja, żeby sprawdzić swój wzrok na najbardziej zaawansowanym sprzęcie na rynku optycznym! – Przypominamy, że przy zakupie okularów w naszym salonie – badanie wzroku jest w cenie. Zapraszamy w innym terminie na badanie i dobór soczewek okularowych – zachęca salon.
Jak skorzystać z badania wzroku?

  • Polub Salon Glass na Facebooku i zaobserwuj na Instagramie.
  • Zarezerwuj miejsce przez telefon (780058716) lub przyjdź do salonu wybrać najdogodniejszy termin wizyty
  • Jeśli nosisz soczewki – zdejmij je co najmniej 30 minut przed badaniem.
  • Jeśli nosisz okulary – przynieś je ze sobą.
  • Zarezerwuj sobie czas – badanie trwa ok. 45 minut.

Liczba miejsc jest ograniczona!

GLASS to sieć lokalnych salonów optycznych i gabinetów nowej generacji. Badania wzroku prowadzone są przez wykwalifikowanych optometrystów, a dzięki wykorzystaniu technologii DNEye® PRO pacjent otrzymuje w kilka chwil obszerną informację na temat swojego układu wzrokowego. Obejmuje ona między innymi: mapę astygmatyzmu, głębokość komory przedniej oka, kąt Kappa, ciśnienie wewnątrzgałkowe czy też kąt przesączania.

Dzięki dwóm ostatnim parametrom możliwe jest wykrycie jaskry na wczesnym etapie, a poprzez analizę topografii rogówki – zapewnienie osobom z astygmatyzmem najlepszego doboru korekcji. Badanie obrazuje również zmiany w soczewce wewnątrzgałkowej, co wspomaga diagnostykę zaćmy.

Tak precyzyjne badanie ułatwia również dobór szkieł progresywnych (do wszystkich odległości) zapewniając wyraźne i stabilne widzenie oraz maksymalnie skracając czas adaptacji do nowych soczewek.

Tydzień bezpłatnych badań to najlepsza okazja do tego, żeby zbadać swój wzrok i wybrać najlepsze okulary dopasowane do indywidualnych potrzeb, które zapewnią lepszy komfort widzenia, a co za tym idzie – również życia.

Odwiedź GLASS Nowoczesne Salony Optyczne

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt. 10-18
Soboty 10-14

Świdnica, ul. Długa 1
tel. 780 058 716
mail: [email protected]

Polub GLASS na Facebooku i obserwuj na Instagramie, by być na bieżąco z najnowszymi promocjami i ofertami!

Facebook: GLASSoptyk
Instagram: glassoptyk

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułRemont al. Niepodległości łapie opóźnienie. Termin zakończenia „znacznie wydłużony” [FOTO]
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]