Strona główna 0_Slider Dzień Mamy w teatrze. Zobaczymy komedię „Wąsik”

Dzień Mamy w teatrze. Zobaczymy komedię „Wąsik” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Czy niewinny wąsik może być sprawcą sporego zamieszania? Przezabawne perypetie bohaterów komedii „Wąsik” już w czwartek, 26 maja będzie można zobaczyć na deskach świdnickiego teatru. Spektakl w doborowej obsadzie odbędzie w Dzień Mamy. Dla naszych Czytelników mieliśmy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na to przedstawienie. Kto je otrzymał?

Młody, ciamajdowaty (jak o nim mówią znajomi), bezrobotny młody mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia, ortodoksyjnego żyda. Przygotowania idą zgodnie z planem do momentu awarii maszynki do golenia, wskutek czego pod nosem naszego bohatera zostaje malutki jednak rzucający się w oczy wąsik, Wąsik, który wszystkim kojarzy się z pewnym „dyktatorem”,i który tego wieczoru trochę narozrabia. Co dziwne, każdy z bohaterów inaczej reaguje na widok wąsika. Jak zareaguje przyszły tatuś, jak narzeczona, a jak dozorca  bloku? No i jak to wszystko się skończy? Wszystko wyjaśni się na scenie! – zapowiada spektakl organizator.

Dobra zabawa i śmiech do łez gwarantują:

Marta Wierzbicka / Milena Staszuk
Mirosław Baka / Radek Pazura
Jan Jankowski / Jarosław Boberek
Rafał Cieszyński / Maurycy Popiel
Michał Koterski

Reżyseria: Jan Jankowski
Asystent reżysera: Rafał Grzegorzewski
Scenografia i tłumaczenie: Witold Stefaniak
Kostiumy: Katarzyna Kwiecień

Spektakl „Wąsik”  odbędzie się 26 maja o godz. 18.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodku Kultury. Bilety do nabycia na stronie – https://bilety.sok.com.pl/

Kto wygrał zaproszenie na spektakl w Świdnicy?
Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Wąsik”  w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie należało w zgłoszeniu napisać – Dlaczego chcieliby Państwo wybrać się na to przedstawienie? Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Zaproszenia otrzymały – Magdalena Cierpisz oraz Danuta Białous. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Gratulacje!

/oprac. red./
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułJak wybrać dobry gabinet dentystyczny?
Następny artykułOddali krew przed aresztem. Jutro kolejna akcja RCKiK [FOTO]