Strona główna 0_Slider Datek albo worek dobrej karmy. Wesprzyj zwierzaki ze świdnickiego schroniska

Datek albo worek dobrej karmy. Wesprzyj zwierzaki ze świdnickiego schroniska

0

Każdego dnia mają pod opieką około 140 zwierząt, przede wszystkim psów i kotów. Większość z nich jest zaniedbana, chora albo po wypadkach i wymagają szczególnej diety, a ta nie jest tania. Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Świdnicy zachęca do zakupów na specjalnej platformie lub do przekazania pomocy finansowej lub rzeczowej.

Potrzebujemy waszej pomocy, zaczyna brakować nam dobrej suchej karmy – alarmują pracownicy schroniska. – W tym roku na pokładzie Pogodnej 3 jest wiele psów, które potrzebują jeść dobrą suchą karmę (seniorzy, młode psy itp.), a co za tym idzie koszty stale rosną. Dziennie na naszych psich podopiecznych zużywamy około 100 kg karmy. To strasznie dużo jak na możliwości schroniska, dlatego potrzebujemy was drodzy przyjaciele. Ze zbiórek zazwyczaj trafiają do nas karmy marketowe, jednakże mamy ogromne zapotrzebowanie na chrupki lepszej jakości. Nasze seniorki, duże, młode psy oraz inne sierściuchy w trakcie rekonwalescencji potrzebują jeść coś, co pomoże im nabrać na wadze lub powrócić do zdrowia. Nakarmisz z nami świdnickiego pieska?
Są trzy możliwości wsparcia:

1. Wpłać na zbiórkę na pomagam.pl/kdgade lub na konto:
Fundacja Mam Pomysł
07 1750 0012 0000 0000 3089 1082
koniecznie z dopiskiem: „schronisko w Świdnicy”.
Dla przelewów zza granicy:
Kod BIC/SWIFT: PPABPLPKXXX
nr rachunku IBAN: PL 07 1750 0012 0000 0000 3089 108, a schronisko zamówi karmę.

2. Zamówienie karmę poprzez stronę partnerską schroniska, gdzie można kupić karmę dla zwierząt ze Świdnicy – https://dlazwierza.com/POMOC-dla-FMP-Schronisko-dla…
3. Zamówienie jednej z lepszych karm (np. Fitmin, Brit etc.) i wysłanie lub dostarczenie na Pogodną 3 w Świdnicy.
/opr. red./
Poprzedni artykułWrócili do Świdnicy z jednym zwycięstwem
Następny artykułRusza remont drogi powiatowej z Bystrzycy Górnej do Bojanic