Strona główna Artykuł sponsorowany 1688poland.com – skuteczny i bezpieczny import z Chin

1688poland.com – skuteczny i bezpieczny import z Chin

0

Chiński rynek jest jednym z najprężniej rozwijających się na całym świecie, a wybór dostępnych towarów jest ogromny. Największym atutem zakupów w Chinach jest konkurencyjna cena. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm sprowadza do Europy właśnie produkty z Azji. Polska firma 1688poland.com doskonale wie, jak bezpiecznie rozpocząć import z Chin i chętnie tą wiedzą podzieli się ze swoimi klientami.

Sprawdzony pośrednik towarów z Chin
Portal 1688poland.com to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty z Chin. Największą i najtańszą hurtownią oferującą import z Chin jest 1688.com. Z tej strony jednak zamawiać mogą wyłącznie chińskie firmy. Dlatego właśnie powstał pomysł na polską firmę, która mocno współpracuje z chińską hurtownią i pośredniczy w transakcjach na europejski rynek. Mało tego, 1688poland.com ma swoje biuro i magazyn w Chinach, dzięki czemu prowadzą biznesowe interesy na takich samych zasadach, jak firmy chińskie. Pozwala to na korzystanie z przywilejów przeznaczonych dla przedsiębiorstw Państwa Środka.

Sekret sukcesu 1688poland.com kryje się w kompleksowym podejściu do importu z Chin. Stawiając na udaną współpracę w azjatyckim kraju udało się zyskać zaufanie i z powodzeniem prowadzić biznes. Jedną z kluczowych kwestii jest chociażby fakt posługiwania się przez polski portal językiem chińskim (mandaryńskim). To sprawia, że negocjacje z chińskim przedsiębiorcą przebiegają sprawniej, a sami Chińczycy doceniają starania i są bardziej przychylni podczas ustaleń. A to oczywiście przekłada się na zysk klientów poprzez wynegocjowanie korzystnych warunków. Nie od dziś bowiem wiadomo, że miła atmosfera w biznesie może zdziałać cuda.

1688poland.com posiada własny magazyn w chińskim mieście Guangzhou, co ułatwia konsolidację zamówień od różnych dostawców. Tym samym gotowe i odpowiednio już spakowane towary wysyłane są pod wskazany adres, także bezpośrednio do klienta.

Zdecydowanie najważniejszą z punktu widzenia klienta kwestią jest bezpieczeństwo transakcji gwarantowane przez portal 1688poland.com. Kwota za zamówienie jest bowiem niejako zamrożona do momentu dotarcia towaru do magazynu i zweryfikowania zgodności z zamówieniem. Kiedy wszystko okazuje się w porządku, pieniądze za towary płyną do dostawcy. Dzięki temu klient z Polski nie kupuje kota w worku. Nie ma opcji, że uszkodzone czy niezgodne z opisem produkty zostaną wysłane z Chin do klienta. W przypadku jakichkolwiek usterek pieniądze wracają na konto klienta. Lepiej nie myśleć, ile problemów czekałoby na polskiego przedsiębiorcę bez współpracy z 1688poland.com i przy otrzymaniu niekompletnej czy niewłaściwej przesyłki.

Firma dba także o załatwienie wszelkich formalności prawnych i celnych transakcji. Import z Chin nakłada na polskiego i europejskiego przedsiębiorcę określone wymogi, ale za sprawą 1688poland.com nie trzeba o nic się martwić. Wystarczy zawierzyć wszystko profesjonalistom.

Bezpieczne zakupy z Chin z 1688poland.com

Import z Chin nigdy nie był tak prosty i na wyciągnięcie ręki jak z portalem 1688poland.com. Jedyne, co musi zrobić klient, to wysłać informację, jakimi produktami jest zainteresowany. Pracownicy firmy znajdą najkorzystniejszą ofertę, a po akceptacji klienta tej propozycji rozpocznie się proces negocjacyjny. Dokładna wycena wraz z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności to kolejny etap zakupów. Po konsolidacji i zweryfikowaniu zamówienia firma przechodzi do wysyłki towaru do Polski. I to wciąż nie koniec, ponieważ produkty czeka jeszcze odprawa celna, ale także o nią nie musi się martwić klient. Wszystkie pozwolenia, certyfikaty i dokumenty bowiem załatwia i zabezpiecza 1688poland.com. Potem pozostaje już tylko dostawa towaru prosto pod wskazany przez klienta adres.

Import produktów z Chin może być bardzo korzystnym interesem pozwalającym na rozwój polskiej firmy. Pod warunkiem, że zostanie to zorganizowane przez znających chińskie realia specjalistów. Tylko to bowiem pozwoli uniknąć kłopotów i możliwych sporych strat finansowych. Zatem współpraca z 1688poland.com to zysk, oszczędność czasu i pieniędzy oraz spokój ducha podczas transakcji.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułOsiedle Młodych. Pawilon ozdobiony muralem, wkrótce powróci społeczna lodówka [FOTO]
Następny artykułKomplet zwycięstw gospodarzy