Strona główna 0_Slider Sportowy sezon WKKW w Polsce nabiera tempa

Sportowy sezon WKKW w Polsce nabiera tempa

0

Ponad 250 koni, zawodniczki i zawodnicy z 16 krajów oraz 10 międzynarodowych i krajowych konkursów… Już w najbliższy piątek, 22 kwietnia rusza druga tura zawodów Strzegom Spring Open.

Na strzegomskich arenach rywalizować będą m.in. Francuz Maxime Livio i Holenderka Merel Blom drużynowi, brązowi medaliści Światowych Igrzysk Jeździeckich, Belgijka Karin Donckers, dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Europy w klasyfikacji drużynowej, czy Andreas Dibowski z Niemiec, drużynowy mistrz olimpijski. Na listach startowych nie zabraknie również reprezentantów Polski, w tym członków kadry WKKW – Joanny Pawlak, Julii Gillmaier i Michała Hyckiego.

Zawody startują w piątek, 22 kwietnia. Rozegranych zostanie siedem konkursów międzynarodowych w krótkim i długim formacie do poziomu czterech gwiazdek oraz trzy konkursy krajowe. Pierwszego dnia zawodnicy zaprezentują się na czworoboku podczas próby ujeżdżenia. Crossy i skoki odbędą się w sobotę i niedzielę.

Wszystkie sobotnie próby terenowe będzie można śledzić podczas relacji „live”, która będzie transmitowana na stronie internetowej zawodów: www.strzegomhorsetrials.pl, Clipmyhorse.tv oraz na Facebooku zawodów i Świata Koni. Wstęp na zawody oraz parking są bezpłatne.

/SHT, FOTO: Mariusz Chmieliński/

Poprzedni artykułTOP 5 najpiękniejszych miejsc w Istrii
Następny artykułCzy to już epidemia? Rodzice alarmują o licznych zachorowaniach na tzw. jelitówkę