Strona główna 0_Slider Prezenty na Dzień Zakochanych

Prezenty na Dzień Zakochanych [KONKURS]

0

Dzień Zakochanych tuż tuż. To kolejna doskonała okazja by sprawić ukochanej osobie przyjemność. Może nasza druga połówka ucieszy się z chwili relaksu podczas jednego z upiększających zabiegów kosmetycznych lub ze wspólnego wyjścia do kina? Takie prezenty przygotowali dla naszych Czytelników – Centrum Urody Justyna w Świdnicy oraz Cinema3D. Zapraszamy do tegorocznego walentynkowego konkursu!

Naszym ukochanym kobietom z pewnością sprawią radość odwiedziny w salonie piękności, ufundowane przez Centrum Urody „JUSTYNA”, mieszczące się w samym sercu Świdnicy – przy ul. Rynek 5. Do wygrania w walentynkowym konkursie upiększające prezenty. W salonie Panie będą mogły m.in. wykonać parafinę na dłonie lub skorzystać z zabiegu pielęgnacyjnego – karboksyterapii pod oczy. Z pewnością taka wizyt pozwoli na chwilę zapomnienia i relaksu.

A może randka w kinie? W naszym konkursie można zdobyć także bilety do kina w Świdnicy i zabrać ukochaną osobę na filmowe nowości. W walentynkowym repertuarze Cinema3D z pewności znajdziemy premiery odpowiednie dla każdego kinomana. Seanse można sprawdzić na stronie: https://www.cinema3d.pl/swidnica/

By wziąć udział w zabawie i mieć możliwość wygrania walentynkowych prezentów, należy przesłać do nas romantyczną  fotografię, wpisującą się w Dzień Zakochanych. Zdjęcie własnego autorstwa należy wysłać na adres [email protected]. Mail zatytułowany „Walentynki” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej), a także zgodę na publikację zdjęć (w tym wizerunku osób – jeśli znajdą się na fotografii) oraz danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24.pl. W mailu należy także wskazać preferowane nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 11 lutego do godz. 10.00. Najciekawsze zdjęcia nagrodzi jury konkursowe. Ogłoszenie wyników konkursu wraz ze zwycięskimi zdjęciami opublikowane zostanie na portalu Świdnica24.pl. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułZgłaszanie interwencji powinno być łatwiejsze? Mieszkańcy sugerują aplikację na smartfona
Następny artykułPrezent dla nauczyciela na koniec 3 klasy