Strona główna 0_Slider Komu przekazać 1% podatku? Wesprzyj Magdalenę Kozłowską

Komu przekazać 1% podatku? Wesprzyj Magdalenę Kozłowską

0

Trwa okres rozliczeń z fiskusem. To okazja, by oddać 1 procent podatku wybranej organizacji pożytku publicznego, a tym samym wesprzeć leczenie, działania sportowe, kulturalne lub edukacyjne. Dzisiaj zachęcamy do przekazania 1% na rzecz leczenia i rehabilitacji Magdaleny Kozłowskiej z Jaworzyny Śląskiej.

Magdalena Kozłowska jest mieszkanką Jaworzyny Śląskiej. W wieku 20 lat zachorowała na stwardnienie rozsiane. Była osobą bardzo aktywną, skończyła technikum, zrobiła prawo jazdy, rozpoczęła staż. Choroba z dnia na dzień pozbawiała ją sprawności. Jej życie zaczęło toczyć się na codziennej walce o wykonanie najprostszych czynności.Wiadomo już, że tylko stała rehabilitacja przynosi efekty. 1% podatku – to nic nie kosztuje, a Magdzie pozwoli sfinansować kolejne sesje i wizyty u specjalistów! – Proszę o pomoc, bo nie chcę stać się rośliną przykutą do łóżka – apeluje mieszkanka Jaworzyny.

Czekamy na zgłoszenia

Komu ze Świdnicy i powiatu świdnickiego warto podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć? Czekamy na zgłoszenia. Dane organizacji lub osoby oczekującej na pomoc prosimy przesyłać wraz ze zdjęciem, opisem oraz numerem kontaktowym do opiekuna osoby lub przedstawiciela organizacji na adres [email protected], wpisując w temacie 1% i nazwisko lub nazwę organizacji. Otrzymane zgłoszenia będą sukcesywnie publikowane na łamach Swidnica24.pl. Ogłaszane będą WYŁĄCZNIE osoby i organizacje związane ze Świdnicą i powiatem świdnickim.

/opr. asz/

Poprzedni artykułSzkolą Ukraińców z pierwszej pomocy i obrony. Trwa zbiórka środków medycznych
Następny artykułZnamy najlepszych z najlepszych! [FOTO]