Strona główna 0_Slider Znamy szczegółowe wyniki zbiórki. Pobili rekord i to o ile…(!)

Znamy szczegółowe wyniki zbiórki. Pobili rekord i to o ile…(!) [FOTO]

0

Fantastycznych, sportowych emocji, ale nie tylko dostarczyła dziewiąta edycja Halowego Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego organizowanego przez Fundację Wspierania Sportu „Łączy nas Football”. W tym roku organizatorzy postanowili pomóc małej Hani, a cała akcja zakończyła się olbrzymim sukcesem. Rekord zbiórki wciąż jest śrubowany, a zebrana kwota robi wrażenie!

Drodzy Przyjaciele, dzisiaj o godzinie 14:00 w siedzibie I Oddziału Santander Bank Polska SA w Świdnicy przeliczyliśmy pieniądze zebrane w sobotę podczas naszego Charytatywnego Halowego Turnieju Piłkarskiego oraz podczas kolacji, w której uczestniczyli goście naszej imprezy, którzy do Świdnicy przyjechali wesprzeć nas w tej szlachetnej inicjatywie. Ogłaszamy oficjalnie jest 94.761 zł! Wielkie brawa dla gości z całej Polski, którzy w tym dniu byli z nami i walnie przyczynili się do tego finansowego wyniku. Wielkie brawa również dla świdniczan, którzy jak zawsze nas nie zawiedli! To jest nasz wspólny sukces. Wielkie dzięki, tym, którzy licytowali za „grube pieniądze”, ale również tym wszystkim, którzy kupili chociaż jedną cegiełkę. Powtarzamy jeszcze raz, to jest nasz wspólny sukces. Kochani to naprawdę niesamowite uczucie, kiedy odczuwasz satysfakcję, że komuś pomogłeś – komuś, kto bardzo takiej pomocy potrzebuje i to nie tylko finansowej, ale i psychicznej. Adrian zwracamy się teraz do Ciebie: Wiele razy w przeszłości udowadniałeś jako zawodowy piłkarz, że potrafisz być skromnym, zawsze gotowym do udzielania pomocy innym chłopakiem. Kto jak kto, ale my coś o tym wiemy. Adi dobro, którego wcześniej inni doświadczyli z Twojej strony, w sobotę w Świdnicy wróciło do Ciebie i to jest piękne. Dla takich chwil warto żyć. Życzymy Ci wszystkiego dobrego, życzymy Ci zdrowia, które jest niezbędne w tym co teraz robisz, a Waszej córeczce Hani zdrówka, zdrówka, zdrówka, po tysiąckroć zdrówka! Do zobaczenia, trzymaj się! – przekazują Wiesław Żurek, Karolina Rafałko i Remigiusz Jezierski z Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

Na starcie sportowej rywalizacji stanęło sześć drużyn: Przyjaciele Fundacji, Zagłębie Lubin, GKS Katowice, Partnerskie Kluby Biznesu, Przyjaciele Hani oraz Solsport, w których aż roiło się od piłkarzy na co dzień grających w czołowych klubach Ekstraklasy lub I ligi, a także od byłych zawodników rywalizujących w przeszłości w najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce. Całe wydarzenie ponownie prowadził Robert Skrzyński z Radia Wrocław, którego głównym zadaniem była licytacja fantów. W tym roku do zdobycia były koszulki m.in. Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika, Jakuba Błaszczykowskiego, Łukasza Podolskiego, czy oryginalny trykot mistrza Europy Marco Verratiego. W trakcie trwania turnieju doszło także do miłej uroczystości. Fundacja Wspierania Sportu „Łączy nas Football” otrzymała Srebrną Odznakę Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego. Przypomnijmy, że podczas poprzedniej edycji zebrano kwotę 64.006,80 zł! tym razem pobito rekord o ponad 30 tysięcy złotych!

/MDvR/

fot. Zagłębie Lubin, Wiesław Żurek, Fundacja „Łączy nas Football”

Poprzedni artykułKomu zaginął młody kocurek?
Następny artykułParkingowe problemy na Osiedlu Młodych. Powstaną nowe miejsca postojowe?