Strona główna 0_Slider Zmiana terminu spektaklu komediowego „Miłosna pułapka” w Świdnicy!

Zmiana terminu spektaklu komediowego „Miłosna pułapka” w Świdnicy! [KONKURS]

0

Na teatralnej scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury zaprezentowany zostanie spektakl „Miłosna pułapka” w doborowej obsadzie aktorskiej. W przedstawieniu zobaczymy m.in. Magdalenę Wójcik, Jacka Rozenka, Sylwestra Maciejewskiego, Agnieszkę Mrozińską, Michała Lesienia-Głowackiego czy Tomka Ciachorowskiego. Komedia romantyczna w ich wykonaniu w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Ze względu na chorobę w rodzinie jednego z aktorów spektakl pierwotnie planowany w Świdnicy na 6 lutego został przesunięty na 11 lutego na godz. 17.00. Zakupione bilety zachowują ważność. Konkurs nadal jest też aktualny.

– Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo aktorka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek… – zakreśla fabułę organizator.

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź? – zapowiada.

Reżyseria: Stefana Friedmanna
Obsada: Tomasz Ciachorowski, Jacek Rozenek, Magdalena Wójcik, Agnieszka Mrozińska, Michał Lesień-Głowacki, Sandra Żuk, Michalina Robakiewicz, Adrianna Biedrzyńska, Katarzyna Jamróz, Sylwester Maciejewski, Artur Dziurman, Alicja Kwiatkowska, Mikołaj Krawczyk.

Komedia romantyczna „Miłosna pułapka” po zmianie terminu odbędzie się 11 lutego w Świdnicy. Spektakl rozpocznie się w Świdnickim Ośrodku Kultury o godz.17.00.

Bilety do nabycia online:

Wygraj wejściówkę na spektakl w Świdnicy!
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Miłosna pułapka” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „SPEKTAKL” na adres [email protected] do 27 stycznia do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na spektakl? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. AN/
/materiały – Krakowska Fundacja Teatralna/

Poprzedni artykuł29. Przegląd Zespołów Kolędniczych. Na scenie przedszkolaki
Następny artykuł11 drzew pod topór. „To była trudna decyzja. Zwyciężył pragmatyzm” [FOTO]