Strona główna 0_Slider Przygotowania rozpoczęte. Biało-zieloni rozegrali pierwszy mecz w tym roku

Przygotowania rozpoczęte. Biało-zieloni rozegrali pierwszy mecz w tym roku [FOTO]

0

W tym tygodniu piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/2022. W sobotę rozegrali oni również pierwszy mecz w tym roku. Biało-zieloni rywalizowali w grze wewnętrznej, w której mogli udowodnić swoją przydatność dla zespołu. 

Równo w południe zabrzmiał pierwszy gwizdek na sztucznym boisku świdnickiego OSIR-u. W sumie na murawę wybiegło 22 graczy, w tym zawodnicy testowani, którzy bez kompromisów rozegrali mecz kontrolny. W grze było widać dużo walki i ćwiczonych od początku sezonu taktycznych rozwiązań. Nie należy jednak zapominać, że jest to dopiero początek przygotowań, a do startu sezonu jeszcze sporo czasu. Kolejną okazję do sprawdzenia się już na tle rywala biało-zieloni będą mieli w następną sobotę, kiedy to zmierzą się z III-ligową drużyna Karkonoszy Jelenia Góra. Początek meczu planowany jest na godzinę 12:00.

/Tekst i foto: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułTragiczny pożar hotelu przy Wokulskiego. Jest ofiara śmiertelna
Następny artykułZłodziej ujęty dzięki kamerom, dogrzewanie płytami meblowymi i śmiałkowie na zalewie. Interwencje straży miejskiej