Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy oraz Jaworzyny Śląskiej?

Świdnica, os. Zarzecze:

Świdnica, ul. Wróblewskiego:

Świdnica, ul. Kunic:

Świdnica, ul. Strzelińska:

Świdnica, ul. Siostrzana:

Świdnica, ul. Sikorskiego:

Świdnica, ul. Pułaskiego:

Świdnica, ul. Kozara-Słobódzkiego:

Jaworzyna Śląska, ul. Wolności (zastawiony parking dla rowerów):

Świdnica, ul. Franciszkańska:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułPrzewodnik po wynajmie samochodu w Czarnogórze: przydatne wskazówki na następny wynajem
Następny artykułWydajne i jakościowe akumulatory – analiza cyklu życia baterii