Strona główna 0_Slider Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku!

0

31 grudnia 2020 roku z nadzieją patrzyliśmy w 2021, licząc na to, że nie będziemy się już mierzyć z pandemią. Stało się inaczej i nic nie wskazuje na to, by w nadchodzącym 2022 roku epidemia miała się zakończyć. Pozostaje nam więc podjąć rękawicę i zrobić wszystko, by jak najwięcej osób mogło witać 2023 rok.

Za nami rok rosnących podziałów, protestów, ale także rosnącej siły ludzi zaangażowanych społecznie, poczynając od spraw europejskich, krajowych, po te najbliższe, lokalne. Coraz większą rolę pełnią organizacje, jednoczące małe społeczności. Wciąż wiele w nas empatii dla dzieci i ciężko chorych dorosłych, dla migrantów i bezdomnych zwierząt, czego dowodem są liczne akcje i zbiórki. Życzymy Państwu tej wytrwałości także w nadchodzącym 2022 roku!

Rok 2021 to także rok, w którym czarne chmury zawisły nad wolnością słowa. Życzymy wszystkim Czytelnikom, by w 2022 roku bez przeszkód mogli czytać i oglądać to, na co będą mieli ochotę, a nie to, na co wskażą rządzący.

Mamy nadzieję, że w Świdnicy, gminie Świdnica, w Żarowie, Strzegomiu, Świebodzicach, Jaworzynie Śląskiej, w gminach Marcinowice i Dobromierz wzrosty cen nie pokrzyżują planowanych inwestycji i przybędzie lepszych dróg, ładnych elewacji, zadbanych skwerów i placów zabaw.

Wszystkim Czytelnikom Swidnica24.pl życzymy dużo zdrowia, radości i szczęścia w 2022 roku!

Wydawca i Redakcja

Poprzedni artykułTaki był 2021 rok. Zestawienie najważniejszych wydarzeń i najczęściej czytanych wiadomości
Następny artykułŚwidniczanie powitali 2022 rok! [FOTO]