Strona główna 0_Slider Świąteczno-noworoczny koncert maestro André Rieu na wielkim ekranie

Świąteczno-noworoczny koncert maestro André Rieu na wielkim ekranie [ROZWIĄZANIE KONKURS]

0

W grudniowym repertuarze Cinema3D fantastyczny premierowy koncert maestro André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa. Dzięki niemu poczujecie magię Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Zupełnie nowy świąteczno-noworoczny show może stać się wyjątkowym prezentem dla Ciebie i Twoich bliskich! Dwa podwójne zaproszenia na wspaniały muzyczny wieczór w świdnickim kinie można było wygrać też w naszym konkursie.

Na tę premierę wszyscy długo czekaliśmy. Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany. Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę na wielkim ekranie.

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozbrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje.

„Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach – Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów.

Ten wyjątkowy koncert będzie można zobaczyć 8 i 12 grudnia 2021 oraz 2 stycznia 2022 w kinach sieci Cinema3D – także w Świdnicy. Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl.

Kto wygrał zaproszenia na koncert w kinie?
Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia koncert „Gwiazdka z maestro André Rieu” w Cinema3D w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczyło napisać – ulubiony świąteczny utwór i uzasadnić swój wybór w kilku zdaniach. Po jednym podwójnym zaproszeniu otrzymały: Aneta Faworyk oraz Ewelina Burdek.

Poniżej odpowiedzi laureatek:

Aneta FaworykW okresie przedświątecznym oraz świątecznym uwielbiam słychać utworu wykonywanego przez zespół Boney M,, Mary s Boy Child”. Jest to magiczna piosenka przywołująca miłe, ciepłe wspomnienia. Usłyszenie wykonania przez tak wspaniałą Orkiestrę byłoby dla mnie wielkim Mikołajkowym prezentem.

Ewelina Burdek – Każdy z nas ma zapewne jakiś ulubiony przebój świąteczny, piosenkę, kolędę, którą lubi słuchać lub nucić w ten niezwykły czas magicznych świąt Bożego Narodzenia. Ja również nie pozostaję obojętna na urokliwe, czasem ckliwe utwory świąteczne. Moją ulubioną piosenką związaną ze zbliżającymi się czasem świąt jest pastorałka „My też pastuszkowie”. Dlaczego? Przede wszystkim napisana prostym językiem, gwarą Podhala, wpada w ucho, a jej skoczna, wesoła melodia zawsze poprawia humor. Chciałoby się wraz z tymi pastuszkami z piosenki pojechać „na wozie, na mrozie”, cieszyć się świętami i towarzystwem bliskich osób.

Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas zgłoszenia konkursowe. Zapraszamy też do kolejnych konkursów portalu Świdnica24.

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/Materiały – Cinema3D/Multikino/

Poprzedni artykułZnakomity występ naszych pływaków podczas Zimowych Mistrzostw Dolnego Śląska
Następny artykułPoszukiwany namierzony przez monitoring, seniorka wymagająca pomocy i zalewane mieszkanie. Interwencje straży miejskiej