Strona główna 0_Slider Rozbłysły choinki, Mikołaj odwiedził mieszkańców

Rozbłysły choinki, Mikołaj odwiedził mieszkańców [FOTO]

0

Świebodzice i Strzegom w radosnej atmosferze oficjalnie rozpoczęły świąteczny czas. Na rynkach obu miast rozbłysły iluminacje, a Mikołaj w towarzystwie śnieżynek i elfów rozdawał drobne upominki.

Zapalenie światełek na największej – ekologicznej – choince, słodkie prezenty dla najmłodszych strzegomian od Mikołaja i jego pięknych asystentek, konkursy z nagrodami, wspaniała zabawa w rytm świątecznych piosenek i ryk motorów, które przyprowadziły głównego bohatera tego dnia – te atrakcje czekały na małych mieszkańców w poniedziałkowy wieczór, 6 grudnia w Strzegomiu.Świąteczną atrakcją jest nie tylko miejska choinka, ale także rozświetlona karoca, w której można zrobić pamiątkowe zdjęcia. W mikołajowej zabawie mieszkańcom towarzyszyli burmistrz Zbigniew Suchyta i przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Marczak.

fot. UM Strzegom

Również w Świebodzicach na Rynku zostały włączone świąteczne iluminacje, a na mieszkańców czekały niespodzianki. – Co to był za dzień, pełen radości, świątecznej magii i fantastycznej zabawy. Był Mikołaj, a nawet kilku, były również prezenty. Na kolejne takie spotkanie trzeba będzie czekać rok, ale ten czas umilą nam wspomnienia. Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę i fajną zabawę – napisał na portalu społecznościowym burmistrz Paweł Ozga.

Zdjęcia udostępnione przez Pawła Ozgę

/opr. red./

Poprzedni artykułPrezenty na święta. Pomysły do 100 zł
Następny artykułNie żyje kolejne 500 osób. Dobowy raport epidemiczny