Strona główna Artykuł sponsorowany Prezenty na święta. Pomysły do 100 zł

Prezenty na święta. Pomysły do 100 zł

0
Zbliżają się święta, a ty nie wiesz co kupić dziecku pod choinkę? Trudno się dziwić, obecnie na rynku jest mnóstwo gadżetów i trudno jest dokonać wyboru. Dlatego sprawdź poniższą listę rzeczy, które mogą dać ci inspirację do kupna prezentu dla dziecka. Zaczynamy?

Prezenty kreatywne
W sklepach jest wiele prezentów przeznaczonych dla małych artystów. Od plasteliny, modeliny przez różnorodne pisaki, aż na kolorowych blokach kończąc. Skomponowanie zestawu małego artysty, złożonego z tych wszystkich elementów, na pewno ucieszy niejedno dziecko. W końcu malowanie, klejenie czy lepienie jest fajne. Prawda? A co jeżeli chcielibyśmy odwrócić ten proces? Nic prostszego. Ostatnio coraz bardziej popularne stają się zdrapywanki, mające już swój odpowiedni kolor, ale jest on przykryty cienką jednokolorową warstwą, którą dziecko musi patyczkiem ścierać. Brzmi interesująco? Pomyśl, jak ciekawie może być kiedy kupisz dziecku zdrapywanki np. z dinozaurami, o których ostatnio tak często opowiada?

Prezenty praktyczne
Kołdra w ulubionym kolorze z nadrukiem superbohatera, a może pierwszy zamykany na kłódkę pamiętnik? Im lepiej znasz dziecko, tym łatwiej będzie ci wybrać. Ostatnio bardzo modne stały się zestawy lunchowe dla dzieci,  w których skład wchodzi np. termos obiadowy dla dziecka i śniadaniówka. Idealny prezent dla dziecka, które lubi coś domowego przekąsić poza domem.

Prezenty logiczne i edukacyjne
Gry planszowe dla dzieci pomogą rozwinąć nie tylko kompetencje społeczne, motorykę czy logiczne myślenie, ale także uczą sprytu? Jeżeli chcesz ćwiczyć refleks dziecka, wybierz grę dobble, jest idealna dla małych i dużych. Nie ma limitu wieku i wszyscy będą bawić się przy niej jednakowo dobrze. Masz w domu fana klocków Lego? W takim razie kup JENGĘ, to gra polegająca na budowie wierzy z klocków, im wyższa tym większa frajda, ale tym większe prawdopodobieństwo, że się zawali… co z kolei wywołuje dużo śmiechu. Sprawdźcie koniecznie.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułUkradł rękawiczki. Do sklepu przyjechał kompletnie pijany i pomimo sądowego zakazu
Następny artykułRozbłysły choinki, Mikołaj odwiedził mieszkańców [FOTO]