Strona główna 0_Slider Jak doszło do śmierci 31-latka na Okrężnej? Sprawą zajęli się śledczy

Jak doszło do śmierci 31-latka na Okrężnej? Sprawą zajęli się śledczy

0

Prokuratura Rejonowa w Świdnicy wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 31-latka, którego ciało odnaleziono w czwartkowy ranek w rejonie skrzyżowania ulic Okrężnej oraz Kopernika. Śledczy wstępnie wykluczają, aby do śmierci mężczyzny doszło w wyniku działań osób trzecich.

W czwartek o godzinie 6.36 służby ratunkowe zostały powiadomione o mężczyźnie leżącym na chodniku przy ulicy Okrężnej. Pierwszy na miejsce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego, ale na pomoc było za późno. – Zmarły to 31-latek z powiatu świdnickiego – informowała Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Na miejscu pracowali policjanci i prokurator, którzy zajęli się ustalaniem okoliczności śmieci mężczyzny. – Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny zwłok z udziałem biegłego i prokuratora. Zwłoki zostały zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok, która zostanie przeprowadzona w poniedziałek, 6 grudnia. Wstępne oględziny nie wskazują na działanie osób trzecich – mówi Marek Rusin, Prokurator Rejonowy w Świdnicy.

/mn/

Poprzedni artykułGrudniowa zbiórka elektrośmieci
Następny artykułByły wolne karetki, wezwano śmigłowiec. Starosta oraz dyrektor pogotowia mówią o niezrozumiałych decyzjach dyspozytorów