Strona główna 0_Slider Przy urodzeniu ważyła 460 gramów. Amelka ma już 3,5 roku i potrzebuje...

Przy urodzeniu ważyła 460 gramów. Amelka ma już 3,5 roku i potrzebuje pomocy

0

Na świat przyszła w 22 tygodniu życia, ważąc zaledwie 460 gramów. Maleńka Amelka mimo tak trudnego startu żyje i rośnie. Niestety, tak wczesne urodzenie ma swoje konsekwencje. dziecko cierpi na wiele chorób, wymaga rehabilitacji i leczenia. Jej rodzice po raz pierwszy zwracają się o pomoc.

Amelka Piórkowska mieszka wraz z rodzicami w Śmiałowicach. – Jest dzieckiem upośledzonym czterokończynowo, obciążona kardiologicznie, neurologicznie, pulmonologicznie, nefrologicznie, okulistycznie – opisują rodzice. Dziewczynka nie siedzi i nie chodzi. Koszt leków i rehabilitacji jest bardzo wysoki.

– Nigdy nie zwracaliśmy się z prośbą do państwa o napisaniu takiego artykułu, ale ceny poszły tak bardzo w górę i nie jesteśmy w stanie sami zagwarantować córce tak dużo rehabilitacji – piszą rodzice. By zebrać niezbędne środki, założyli zbiórkę na zrzutka.pl i proszą o wsparcie. Wszystkie datki zostaną wykorzystane na leczenie i rehabilitację Amelki.

Poprzedni artykułKolejny kierowca stracił zostawione w aucie cenne przedmioty
Następny artykuł„Na inne podwórka miasto wydaje miliony, od nas chce pieniędzy za dzierżawę”. MZN nie daje za wygraną w sprawie terenu przy Kopernika