Strona główna 0_Slider Czesław Mozil za 10 dni w Świdnicy

Czesław Mozil za 10 dni w Świdnicy [KONKURS]

0

Artysta na teatralnej scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury zaprezentuje najnowszą, niedawno wydaną płytę „#IDEOLOGIAMOZILA”. Koncert łączący w sobie także monodram odbędzie się już za 10 dni, w czwartek 9 grudnia. Dla naszych Czytelników mamy cztery pojedyncze bilety na to niezwykle ciekawie zapowiadające się muzyczne wydarzenie!


Zapraszamy na niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu polsko-duńskiego artysty. W programie są piosenki z nowej płyty „#IDEOLOGIAMOZILA”, która dostępna jest już w sklepach i serwisach streamingowych, a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane – zapowiada Świdnicki Ośrodek Kultury.

Jak mówi Czesław Mozil o najnowszym albumie – „#IDEOLOGIAMOZILA” to płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku. (…) Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie.

Za produkcję albumu „#IDEOLOGIAMOZILA” odpowiada znany i ceniony w świecie hip-hopu Matheo, wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors.

Koncert rozpocznie się w czwartek, 9 grudnia o godzinie 19:30 w sali teatralnej ŚOK. Szczegóły i bilety w cenie 50 zł dostępne są na stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/czeslaw-mozil-solo-muzyczny-monodram/

Najnowszym teledyskiem promującym płytę jest „Dzień, w którym uśmiech znikł”

Wygraj bilet na koncert Czesława Mozila w Świdnicy!
Dla naszych Czytelników mamy cztery pojedyńcze bilety na koncert Czesława Mozila w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „CZESŁAW MOZIL” na adres [email protected] do 3 grudnia do godz. 12.00. W wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie – za co cenisz tego artystę? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. AN/
/materiały – Świdnicki Ośrodek Kultury/

Poprzedni artykułSkąd się wziął zwyczaj świątecznych wieńców?
Następny artykułZdalne nauczanie w ponad 40 szkołach powiatu świdnickiego