Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Zapraszają na poczęstunek, kawę… i szczepienia

Zapraszają na poczęstunek, kawę… i szczepienia

0

Pyszne ciasta, kawa, a także atrakcje dla dzieci. Już w najbliższą niedzielę, 12 września Koło Gospodyń Wiejskich w Bolesławicach zaprasza na słodki poczęstunek. To nie tylko doskonała okazja do spotkania z sąsiadami, ale też możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

zdjęcie ilustracyjne

Słodkości, kawa i herbata będą serwowane od około godz. 11.00 w Kawiarence pod Dębem obok remizy strażackiej w Bolesławicach. Dla dzieci zostaną zorganizowane atrakcje. Dorośli zaś będą mieć okazję do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi. Dla wszystkich zaszczepionych w tym dniu przewidziane są upominki. Kawiarenka i punkt szczepień będą działać do godz. 16.00.

To nie koniec atrakcji przewidzianych przez KGW Bolesławice. W sobotę, 18 września po raz kolejny mieszkańcy gminy będą zaproszeni do wspólnej zabawy. Na boisku sportowym od godz. 13.00 odbywać się będzie Festyn Rodzinny. W programie przewidziano zawody sportowe na wesoło, mecz piłki nożnej, dmuchańce dla dzieci, warsztaty rękodzieła, mnóstwo pyszności i dobrej muzyki. Tego dnia, dzięki współpracy z MPK Świdnica i przychodnią ESKULAP w Świdnicy, wszyscy chętni będą mogli przyjąć szczepionkę przeciw COVID-19.

/UM Jaworzyna Śląska, opr. mn/

Poprzedni artykułMężczyzna, który spacerował nago po mieście to prokurator [FOTO]
Następny artykuł20 lat na liście UNESCO. Otwarta konferencja już 10 września