Strona główna Artykuł sponsorowany Zamieszkaj „Pod Złotym Bocianem”! W sprzedaży nowe i wyjątkowe mieszkania w centrum...

Zamieszkaj „Pod Złotym Bocianem”! W sprzedaży nowe i wyjątkowe mieszkania w centrum Świdnicy [FOTO]

0

Dobiega końca jedna z ciekawszych inwestycji deweloperskich w Świdnicy. W centrum miasta powstał jeden z ładniejszych nowych budynków mieszkalnych nawiązujących do świdnickiej historii i wkomponowanych w architekturę miejską. Warto się pospieszyć. Na zainteresowanych czekają ostatnie już mieszkania inwestycji „Pod Złotym Bocianem”!

To jeden z ładniejszych budynków o ciekawej elewacji, pięknie wkomponowanej w architekturę miejską – opisuje inwestycję deweloper, która nieprzypadkowo też zyskała nazwę „Pod Złotym Bocianem”. W ten sposób nawiązano również do historii Świdnicy i do budynku, a dokładnie gospody, która właśnie pod tą nazwą dawniej funkcjonowała w tym miejscu.

Budowa obiektu mieszkalnego trwała 2 lata i jest już praktycznie w przeddzień zakończenia. Klucze do mieszkań bowiem mają zostać przekazane przyszłym mieszkańcom na przełomie września i października tego roku.

Na klientów czekają ostatnie mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchni 46 i 58 m2 z miejscem parkingowym oraz komórkami. W ofercie mamy także dwa lokale usługowe do sprzedaży lub wynajęcia (obok Żabki) o powierzchni 90 i 70 m2 idealne na salon fryzjerski, biuro, kawiarnię itp. – informuje deweloper i jak uzupełnia lokale usługowe mają możliwość zagospodarowania przydzielonego ogródka w podwórzu. To z pewnością będzie ogromnym atutem dla właścicieli chociażby kawiarni, cukierni czy lodziarni i innych punktów gastronomicznych.

Inwestycja umiejscowiona jest w centrum Świdnicy, w dogodnej lokalizacji. W najbliższej okolicy znajdują się zarówno sklepy, jak i inne punkty usługowe. W pobliżu mamy również przedszkole, a także szkoły. Atrakcyjne jest również sąsiedztwo jednego ze skarbów architektonicznych Świdnicy – zabytkowego Kościoła Pokoju.

Gwarantujemy nowoczesne, bezczynszowe mieszkania wyposażone w ogrzewanie podłogowe z MZEC, energooszczędne 3-szybowe okna. W mieszkaniach znajdują się balkony i tarasy. Do wszystkich lokali podciągnięty jest internet światłowodowy. W budynku funkcjonuje też winda. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego naziemnego, komórki lokatorskiej lub miejsca w garażu podziemnym – dodaje deweloper.

Zamieszkaj pod „Pod Złotym Bocianem”!
ADRES INWESTYCJI:
ul. 1-go Maja 13,
58-100 Świdnica

KONTAKT pod nr tel. 884 811 878
biuro otwarte od poniedziałku do piątku
w godzinach od 10.00 do 16.00

Sprawdź szczegóły na www.goldhouse13.pl
Więcej także na facebook’u – profil – GOLD-HOUSE-13

/Tekst: Agnieszka Nowicka/
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/
/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWyłonili wielkich triumfatorów Żarowskiego Mundialu Piłkarskiego
Następny artykułWarsztaty uważności i redukcji stresu