Strona główna 0_Slider Walczymy z groźnym beniaminkiem

Walczymy z groźnym beniaminkiem [RELACJA LIVE]

0

Drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmuje na swoim terenie bardzo groźnego, trzeciego w tabeli beniaminka ligi – Barycz Sułów. Start meczu o 15.00 – zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE!

Rozpoczynamy spotkanie

3′ – upada w polu karnym jeden z zawodników Baryczy – nie ma mowy o rzucie karnym.

6′ – gra przenosi się na połowę drużyny gości – na razie nic z tego nie wynika.

8′ – rzut rożny dla miejscowych – dośrodkowuje Kozachenko, piłkę wybijają rywale, ale ta znajduje się pod nogami Salamona i mamy 1:0 dla IgnerHome Polonii-Stali Świdnica!!!

11′ – bardzo groźnie uderzał Sowa – piłka minimalnie minęła światło bramki.

12′ – Tragarz efektownie oddaje piłkę Myrcie – ten kropnął bardzo mocno – szkoda, że minimalnie niecelnie!

15′ – w polu karnym przedzierał się Tragarz, w ostatniej chwili udanie interweniował jednak obrońca Baryczy.

18′ – kilka długich piłek rywali w okolice naszego pola karnego – wszystkie padły łupem Kota.

20′ – znów w szesnastce przedziera się Tragarz – uderza po długim słupku, ale niedokładnie.

21′ – kto nie zjawił się dziś na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji może żałować, biało-zieloni rozgrywają jak na razie znakomite spotkanie przeciwko trzeciej w tabeli Baryczy Sułów.

21′ – Paszkowski – żółta kartka.

25′ – w znakomitej sytuacji znalazł się Białasik – uderzył zbyt słabo i ta próba nie sprawiła kłopotów Koczorowskiemu.

27′ – fantastyczne uderzenie z dystansu najlepszego strzelca przeciwników – Adriana Puchały. Piłka odbija się na szczęście dla nas od poprzeczki.

30′ – długo przy piłce utrzymują się świdniczanie, dośrodkowanie Kasprzak – piłkę wybijają obrońcy.

34′ – kolejna dobra okazja gospodarzy – Tragarz uderza w boczną siatkę.

37′ – Możdżech – żółta kartka.

40′ – znów bardzo groźnie w polu karnym Baryczy – Myrta będąc w dobrej sytuacji niestety przestrzelił.

41′ – dośrodkowanie Tragarza – uderza Kasprzak, ale fantastycznie broni golkiper Baryczy.

42′ – w polu karnym znajduje się Sowa – próba zablokowana – bardzo dobra końcówka pierwszej połowy w wykonaniu świdniczan.

45′ – dośrodkowujemy piłkę w pole karne – górą bramkarz Baryczy.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0!

46′ – wracamy do gry – bez zmian w składach.

47′ – Walkus – żółta kartka.

48′ – skutecznie na prawej stronie boiska rywala minął Barros – oddawał piłkę do swoich partnerów już niestety niedokładnie.

50′ – z linii pola karnego uderzał Białasik – piłka minimalnie obok bramki!

53′ – uderzenie przeciwników z dystansu – piłka wyraźnie mija światło bramki.

56′ – znów groźnie w polu karnym Baryczy – piłkę próbował zagrywać Kasprzak, lecz defensorzy przecięli to dośrodkowanie.

59′ – groźna kontra miejscowych i znów w roli głównej Tragarz – chyba niepotrzebnie Szymon próbował się dzielić piłką zamiast szukać strzału.

60′ – w polu karnym znajduje się Myrta – uderza niedokładnie – szkoda, to była dobra okazja na podwyższenie rezultatu.

62′ – momentami przygniatająca przewaga świdniczan – strzał Kozachenki broni bramkarz, chwilę później uderzenie Tragarza niecelne.

62′ – strzał Tragarza broni bramkarz, ale wskutek dobitki Białasika jest bezradny – prowadzimy 2:0!!!

64′ – Przybylski – żółta kartka.

65′ – Kotfas zastępuje Kasprzaka.

69′ – Tragarz znajduje się oko w oko z bramkarzem – górą golkiper Baryczy!

70′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu rożnego – piłkę głową trąca Salamon i jest 3:0!!!

72′ – boisko opuszczają Białasik i Paszkowski – w ich miejsce Filipczak oraz Zygadło.

74′ – dośrodkowuje Szuba, znów do główki wyskakuje Salamon, lecz tym razem interweniuje skutecznie bramkarz z Sułowa.

75′ – na kwadrans przed końcem trzecia w tabeli Barycz nie ma nic do powiedzenia w starciu za znakomicie grającym dziś świdnickim zespołem.

77′ – boisko opuszczają Szuba oraz Myrta – w ich miejsce Polak, a także Trzyna.

81′ – efektownie próbował minąć obrońcę w polu karnym Tragarz – brakło niewiele.

83′ – Białas zastępuje Tragarza.

84′ – jedna z nielicznych sytuacji rywali – uderzenie z wnętrza pola karnego bardzo niedokładne.

85′ – w pole karne piłkę dorzuca Zygadło – dobrze interweniują obrońcy. Biało-zieloni nie rezygnują z walki i mają chrapkę na kolejne gole.

89′ – Kazanecki – żółta kartka.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – sędzia dolicza 3 minuty.

90+1′ – rzut wolny dla rywali – uderzenie i dobra interwencja Kota.

90+2′ – blisko wciśnięcia piłki do sieci Kotfas – w porę interweniowali obrońcy.

koniec meczu – wygrywamy 3:0!