Strona główna Artykuł sponsorowany Obejrzyj nowe mieszkania w Świdnicy podczas „Drzwi Szeroko Otwartych w IgnerHome”

Obejrzyj nowe mieszkania w Świdnicy podczas „Drzwi Szeroko Otwartych w IgnerHome”

0

Zakup nowego mieszkania to istotna decyzja w naszym życiu, a w jej podjęciu pomoże nam wizyta na budowie, a także możliwość obejrzenia gotowych już lokali. Okazję do spaceru i zerknięcia na realizowane etapy inwestycji „IgnerHome” mieszkańcy Dolnego Śląska będą mieli w sobotę, 18 września podczas „Drzwi Szeroko Otwartych”.

Nowe mieszkania w trzech atrakcyjnych lokalizacjach
Deweloper przygotował dla uczestników wydarzenia bogatą ofertę nowych mieszkań znajdujących się w trzech lokalizacjach na terenie Świdnicy. Zainteresowani będą mogli zajrzeć do gotowych lokali w trzecim etapie „Parku Zawiszów”, a także do dostępnych już mieszkań w I etapie osiedla „Vivant Home” znajdującego się bliżej centrum miasta.

Ponadto doradcy „IgnerHome” zaproszą swoich klientów do zachodniej części Świdnicy, gdzie w pobliżu miejskiego Bosmanatu powstaje kameralne osiedle „Przystań Droga Polna”. W ofercie znajdą się kompaktowe „dwójki”, funkcjonalne mieszkania 3-pokojowe oraz ekskluzywne, dwupoziomowe apartamenty z olbrzymimi tarasami. Każdy z klientów znajdzie metraże dostosowane do jego potrzeb.

Przyjdź i zobacz. Jesienne rabaty czekają na Ciebie
Przygotowaliśmy dla naszych sobotnich klientów atrakcyjne upusty. Decydując się na zakup nieruchomości podczas „Drzwi Szeroko Otwartych” każdy z przyszłych mieszkańców będzie mógł liczyć na promocyjną cenę miejsca parkingowego oraz komórki lokatorskiej – mówi Joanna Ziniewicz, dyrektor „IgnerHome”.

W dniu wydarzenia zostanie uruchomiona także „Promocja Jesienna”, która obejmie wybrane mieszkania na wspomnianych trzech świdnickich osiedlach. Liczba lokali dostępnych w jesiennych cenach jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.

Zaoszczędź czas i załatw wszystko w jednym miejscu
– Spokój, wygoda i zaufanie klientów to priorytety „Ignerhome”. Zależy nam na tym, aby każdy z odwiedzających czuł się w naszym biurze swobodnie. Kompleksowa obsługa pozwoli przyszłym mieszkańcom odrzucić niepotrzebny stres i cieszyć nowymi czterema kątami – kontynuuje dyrektor „IgnerHome”.

Niewątpliwą zaletą sobotnich „Drzwi Szeroko Otwartych” będzie obecność doświadczonego doradcy kredytowego, który odpowie na wszystkie pytania, a także wyjaśni cały proces, począwszy od wyboru mieszkania aż do pozyskania środków na jego zakup.

– Poza wizytami na osiedlach i możliwością zerknięcia do gotowych mieszkań, każdy z klientów będzie mógł skorzystać z konsultacji kredytowej, dzięki czemu zaoszczędzi czas i całą ścieżkę zakupu nieruchomości będzie mógł przejść pod naszą czujną opieką. Tym samym nie będzie musiał się martwić o przepływ dokumentów czy bezpieczeństwo transakcji – wymienia Joanna Ziniewicz.

Szukasz miejsca na swój biznes? Gotowe lokale usługowe już w ofercie
Osiedla „IgnerHome” to miejsca wielofunkcyjne, w których najważniejszą rolę odgrywa człowiek. Dbając o czas i wygodę przyszłych mieszkańców deweloper zaprojektował w budynkach punkty handlowo-usługowe, które znacznie ułatwią funkcjonowanie w pełnej pośpiechu codzienności.

To szansa również dla przedsiębiorców, którzy chcą promować swoją markę w jednym z najszybciej rozwijających się rejonów miasta. „Przystań Droga Polna” to osiedle położone w zielonej części Świdnicy, uwielbianej przez jej mieszkańców. Znajdziemy tam m.in pełno ścieżek rowerowych, biegowych oraz terenów zachęcających do aktywnego spędzania wolnego czasu.

– Dysponujemy lokalami usługowymi zarówno na sprzedaż, jak i pod wynajem. Każdy z nich jest nieco inny i dedykowany do różnych gałęzi szeroko pojętego biznesu. Zapraszamy do współpracy inwestorów i przedsiębiorców, którzy chcą wspólnie z nami tworzyć kompleksowe i nowoczesne miejsca do życia – podsumowuje Joanna Ziniewicz.

Sport, zdrowie i czas na świeżym powietrzu
Osiedla „IgnerHome” są projektowane i budowane z myślą o balansie między życiem w mieście, a stałym kontaktem z naturą. Znakiem rozpoznawczym świdnickiego dewelopera jest tworzenie przestrzeni nie tylko do życia, ale również do społecznej integracji i wspólnego dbania o swoje zdrowie i środowisko.

– Nasze strefy rekreacyjne to obszary bogate w roślinność, która jest nieodłącznym elementem bezpiecznych placów zabaw i nowoczesnych siłowni plenerowych. Część z nich można zobaczyć m.in. na osiedlu „Vivant Home” czy „Park Zawiszów”.  Sobotnie „Drzwi Szeroko Otwarte” będą do tego doskonałą okazją. Spotkajmy się 18 września w biurze przy ul. Licznikowej 17 w Świdnicy. Nasze drzwi będą otwarte już od 10:00 – zaprasza Joanna Ziniewicz, dyrektor „IgnerHome”.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułLekcje nie tylko z podręcznika
Następny artykułJedyny do tej pory sprawny parowóz na Dolnym Śląsku unieruchomiony. Czeka na naprawę