Strona główna 0_Slider Motoserce: udana zabawa i wspaniały odzew krwiodawców

Motoserce: udana zabawa i wspaniały odzew krwiodawców [FOTO]

0

Kilkugodzinna akcja na świdnickim Rynku zakończyła się porządnym zastrzykiem do regionalnego banku krwi. Sobotniemu spotkaniu z licznymi atrakcjami sprzyjała piękna pogoda.

Na uczestników wydarzenia czekało szereg atrakcji, w tym m.in. pokaz w wykonaniu Marcina Głowackiego, pokazy sztuk walki oraz ratownictwa medycznego, prezentacja motocykli oraz amerykańskich samochodów Dodge RAM, zajęcia fitness, a także występy na żywo Take Blues oraz Dekadent. Świdnickie Pogotowie Ratunkowe zaprosiło wszystkich chętnych do obejrzenia karetki. Nie zabrakło także miejsca dla wolontariuszy świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, którzy zachęcali do wsparcia placówki i adopcji psów i kotów.

Najważniejszym punktem wydarzenia zorganizowanego przez Motoserce był Mobilny Punkt Krwiodawstwa. W specjalnym autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa można było podzielić się najcenniejszym darem krwi. – Odzew był bardzo duży, udało się zebrać 11 litrów krwi. Wszystkim krwiodawcom bardzo dziękujemy – mówią organizatorzy.

/red./

Poprzedni artykułKoronawirus: jaka sytuacja w kraju, na Dolnym Śląsku i w powiecie świdnickim?
Następny artykułPonad 50 rowerzystów na spacerze wokół Makowic