Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Ponad 50 rowerzystów na spacerze wokół Makowic

Ponad 50 rowerzystów na spacerze wokół Makowic

0

Piękna pogoda sprzyjała wszystkim wydarzeniom, organizowanym 11 września na terenie powiatu świdnickiego. Udał się także spacer rowerowy ze startem w Makowicach w gminie Świdnica.

Na starcie spaceru rowerowego stawiło się 54 rowerzystów i każdy dzielnie dojechał do mety. Z dumą wręczaliśmy (w pełni zasłużone) medale. Dwie górki na trasie okazały się bardzo wymagające, ale podbudowani pięknymi widokami i wspaniałą wesołą atmosferą daliśmy radę. Piękne malowidła wykonywane przez rodziny rowerowe ozdobiły nowy parking w Makowicach – opisują organizatorzy.

Gmina Świdnica kocha rowery o tym już wiemy, dlatego zabieramy się za planowanie kolejnych jednośladowych inicjatyw. Dziękujemy i ślemy uściski sołectwu Makowice i sołectwu Krzyżowa za pomoc w organizacji wydarzenia. Wielkie słowa uznania kierujemy do funkcjonariuszy policji, którzy mieli sporo roboty znakując prawie 50 rowerów, odpowiadając przy tym na pytania związane z przepisami ruchu drogowego. I dziękujemy Wam rowerzyści, mieszkańcy gminy za przybycie. Tego dnia odwiedziły nas osoby z 9 miejscowości – czytamy w relacji z wydarzenia.

Na rowerowy spacer zaprosiło Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Świdnica.

/Informacja i zdjęcia UG Świdnica, opr red./

Poprzedni artykułMotoserce: udana zabawa i wspaniały odzew krwiodawców [FOTO]
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. 1 Maja