Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Świdnica angażują się w organizację festynów w ramach Narodowego Programu Szczepień. W minioną sobotę festyn pod hasłem „SZCZEPIMY SIĘ Z KGW” odbył się w Pszennie.

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Pszenna zadbały o zapewnienie atrakcji dla dzieci i dorosłych, pyszny poczęstunek, a także elementy edukacyjne. Nie zabrakło malowania twarzy, baniek mydlanych, wystawy rękodzieła, a także szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy, które poprowadzili funkcjonariusze z Posterunku Policji w Słotwinie.
Każdy chętny uczestnik wydarzenia mógł się zaszczepić przeciw COVID19 jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson. Łącznie z takiej oferty szczepień skorzystały 34 osoby. Podczas festynu swój dyżur pełnili także rachmistrzowie w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Przypominamy, spis jest obowiązkowy i trwa do 30 września br.
/UG Świdnica/




![Zderzenie trzech samochodów na ul. Mieszka I w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/zderzenie-ul.-Mieszka-I-8-100x75.jpg)



![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)