Strona główna Artykuł sponsorowany Catering dietetyczny – dlaczego warto z niego skorzystać?

Catering dietetyczny – dlaczego warto z niego skorzystać?

0

Dieta pudełkowa z dostawą to prawdziwy hit na rynku żywieniowym. I stale poszerza swoje grono klientów. Wszystko za sprawą korzyści, które przynosi fit catering Wrocław. Jakich konkretnie? Które diety są najpopularniejsze w cateringu dietetycznym z dostawą? Kto może go zamówić?

Jedzenie pudełkowe i jego zalety

 1. Czas, a dokładniej jego oszczędność. Zadowolone w szczególności z diety pudełkowej z dostawą będą osoby, które nie lubią gotować bądź te, które w związku z innymi obowiązkami nie mogą same przygotować zdrowych, zbilansowanych dań. Catering dietetyczny sprawdzi się wśród nich idealnie. Przyrządzeniem posiłków zajmą się profesjonalni kucharze, a gotowe paczki jedzenia będą dostarczane codziennie pod wskazany przez klienta adres.
 2. Oszczędność pieniędzy. Zdrowe odżywianie nie jest drogie, jak pozornie się wydaje. Ponadto zamawiający nie muszą już robić zakupów spożywczych, dzięki czemu unikają kupowania niepotrzebnych produktów.
 3. Różnorodność. W cateringu dietetycznym nuda i monotonia nie istnieją. Wszystkie potrawy są oryginalne i pyszne. Każdego dnia zamawiający otrzymuje nowy zestaw dań, często inspirowanych kuchniami z całego świata.
 4. Wygoda – konsument nie musi planować jadłospisu, zakupów spożywczych, gotować. Tym zajmie się fit catering dietetyczny. Klient jedynie delektuje się daniami dostarczanymi codziennie bezpośrednio pod drzwi przez specjalną firmę cateringową.
 5. Zbilansowane menu. Wszystkie dania cateringu dietetycznego zaspokajają w pełni wymagania organizmu. Są odpowiedniej proporcji i kaloryczności. Zamawiając dietę pudełkową klient ma pewność, że otrzyma zdrowe i pyszne posiłki przygotowane we współpracy kucharzy z dietetykiem.

Plany żywieniowe diety pudełkowej najczęściej wybierane przez klientów

 1. Gluten&Diary Free – dieta bezglutenowa i dieta beznabiałowa dla alergików, osób z nietolerancjami pokarmowymi a nawet zalecana przy Hashimoto. Oparta na bezglutenowych produktach zbożowych, owocach, mięsie i rybach.
 2. Keto Power – dieta ketogeniczna, w której spożywanie tłuszczu pozwala na jego spalanie. Zapewnia dobre samopoczucie i spadek masy ciała. Jest świetnym sposobem w leczeniu otyłości.
 3. Low Carb – dieta niskowęglowodanowa z większą zawartością białka. Złożona z nabiału, owoców, warzyw, mięsa. Jej posiłki są bardzo sycące. Jednocześnie pozwalają schudnąć bez głodówki, gdyż ten rodzaj diety pudełkowej przyspiesza metabolizm.
 4. Slim fit – dieta dla osób, które chcą sie zdrowo odżywiać, ale nie mają czasu na liczenie kalorii bądź sprawia im to trudność. Pokrywa dziennie zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze.
 5. Sport – dieta sportowca, osób aktywnych fizycznie i regularnie trenujących. Dostarcza potrzebnych makro i mikroskładników. Pomaga zbudować beztłuszczową masę mięśniową.
 6. Vegan – dieta wegańska, przygotowywana z produktów roślinnych. Posiłki tworzone są na bazie zbóż, owoców, warzyw, roślin strączkowych.
 7. Perfect Match – bardzo ciekawy rodzaj diety pudełkowej, gdyż konsument sam wybiera, które dania z całego menu cateringu dietetycznego będzie spożywał.

Dieta pudełkowa – kto powinien skorzystać z tego rozwiązania?

Catering dietetyczny to świetna opcja dla wszystkich. Zarówno dla tych, którzy dbają o swoją sylwetkę i o to, co znajdzie się na ich talerzach, jak i pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Dieta pudełkowa uczy samodyscypliny, a układaniem planu posiłków oraz ich przygotowaniem zajmują się profesjonaliści – kucharz i dietetyk. Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla zajętych, zapracowanych i niemających czasu na samodzielne przyrządzanie pokarmów.

/Artykuł sponsorowany/