Strona główna 0_Slider Noc Władcy Pierścieni już jutro w świdnickim kinie

Noc Władcy Pierścieni już jutro w świdnickim kinie [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Koniec wakacji to doskonały czas na niesamowitą przygodę, a najlepiej przeżyć ją w magicznym Śródziemiu wraz z bohaterami fenomenalnej „trylogii” J.R.R. Tolkiena. Wszystkie trzy fantastyczne części ekranizacji „Władcy Pierścieni” i to w rozszerzonych wersjach będziemy mieli możliwość zobaczyć już za jutro w świdnickim Cinema3D. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania aż dwa podwójne zaproszenia na to specjalne, kinowe wydarzenie.

NMF: Noc Władcy Pierścieni odbędzie się w piątek, 27 sierpnia 2021r. Na wielkim ekranie tej jednej wyjątkowej nocy będziemy mieli niecodzienną okazję zobaczyć w rozszerzonych wersjach aż trzy części zekranizowanej powieści J.R.R. Tolkiena „Władca Pierścieni” – a dokładnie „Drużynę Pierścienia”, „Dwie Wieże” oraz „Powrót Króla”. Wszystkie są zaliczane do filmów przełomowych i jednych z najważniejszych w historii kina. Epicki i legendarny maraton rozpocznie się o godz. 22.00.Bilety można zakupić na stronie: www.cinema3d.pl

Kto wygrał zaproszenie na Noc Władcy Pierścieni w Cinema3D w Świdnicy?
Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na NMF: Noc Władcy Pierścieni 27 sierpnia w świdnickim Cinema3D. By wziąć udział w konkursie wystarczyło odpowiedzieć na pytanie – Która kraina czy królestwo przedstawione w słynnej „trylogii” Tolkiena – „Władca Pierścieni” jest Twoim ulubionym i dlaczego? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Jury konkursowe postanowiło nagrodzić zaproszeniami – Martę Rak oraz Patryka Kuliga. Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych na portalu Swidnica24.pl.

Poniżej nagrodzone odpowiedzi:

Marta Rak: Moją ulubioną krainą jest Hobbiton, a dokładniej znajomy każdemu Shiree. Jest tak dlatego, że mieszkańcy tego miejsca żyją beztrosko, znają każdy każdego i sobie pomocni. Oczywiście pojawiają się ewenementy, które mogą zaburzyć harmonie tego miejsca, ale mimo to ma ono swój urok. Shiree różni się od innych miejsc na Środziemiu i przez to staje się, można by rzec, bezpieczną przystanią. Tak samo dla mnie jest ono bezpieczną przystania, do którego mogę się udać za każdym razem, gdy sięgnę po książkę do ręki. 

Patryk Kulig: Moją ulubioną krainą w Władcy Pierścieni jest Fangorn. Jest to las położony na północ od Rohanu, po wschodniej stronie Gór Mglistych, niedaleko Isengardu. Był zamieszkiwany przez entów i Huornów (zdziczałe enty). Jego nazwa pochodzi od imienia enta Drzewca. To on przewodniczył wyprawie na Sarumana. Z tą krainą wiążą się moje najmilsze wspomnienia z trylogią, które „wywołują mi ciarki na plecach” – to tutaj myślę można powiedzieć zaczyna się „Ostatni marsz Entów” –  jedna z najlepszych i najbardziej satysfakcjonujących scen (wybitna muzyka podkreśla tą scenę) oraz tutaj zostaje znaleziony Gandalf – ale nie Szary lecz Biały. Tu okazuje się, że stary towarzysz jednak żyje na tym świecie po walce z Balrogiem choć mocno odmieniony. Sceneria leśna jako fana gór/lasów jest jedną z moich ulubionych – to podkreśla wybór tej krainy.

Regulamin konkursów organizowanych na portalu Swidnica24 znajdziesz TUTAJ.

/Oprac. AN/
/Materiały:Cinema3D/

Poprzedni artykułByli na czele, przeszkodziła im awaria. Polacy na czwartym miejscu w 64. Pucharze Gordona Bennetta
Następny artykuł23 zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku, brak nowych przypadków w powiecie