Strona główna 0_Slider Kabaret Moralnego Niepokoju ponownie zagości w Świdnicy

Kabaret Moralnego Niepokoju ponownie zagości w Świdnicy [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Jedna z najbardziej znanych, najzabawniejszych, ale też najdłużej działających na polskiej scenie kabaretowej formacji już we wrześniu odwiedzi Świdnicę. Mowa o Kabarecie Moralnego Niepokoju cieszącym się niegasnącą popularnością i wciąż swoich fanów zaskakujących nowym pomysłami i skeczami. Znakomici kabareciarze wystąpią przed świdnicką publicznością z premierowym programem „Za długo panowie byli grzeczni”. Dwa podwójne zaproszenia otrzymają zwycięzcy konkursu, ogłoszonego 17 sierpnia na portalu Swidnica24.pl.

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który trwa około dwie godziny i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest/było coś takiego jak jakaś pandemia. Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym kabaret komentuje życie. Są tu rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko, córka, która sprawia kłopoty ojcu, ojciec, który zadręcza córkę, mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki, małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z tym zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni. A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna. Na koniec bisy, a tam- największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny  premierowego  programu. Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo – zapowiadają występ organizatorzy.

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Świdnicy w sali widowiskowej I L.O. im. J. Kasprowicza, przy ul. Pionierów 30. Najnowszy swój program kabareciarze zaprezentują w sobotę, 11 września o  godz. 16.00.

Bilety w cenie 80 zł można nabyć w Informacji Turystycznej w Świdnicy, a także na stronie https://biletyna.pl/ Zamówienia biletów zbiorowych na występ pod nr tel.  693-062-880

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Przed naszymi czytelnikami postawiliśmy zadanie, by w 3 zdaniach uzasadnili powód, dla którego chcą obejrzeć Kabaret Moralnego Niepokoju. Jury przyznało podwójne zaproszenia pani Dorocie Fabii, która podczas Dni Świdnicy użyczyła kabaretowi do jednego ze skeczów swoją torebkę i chętnie spotka się z artystami ponownie oraz pani Patrycji Jaworskiej, która opiekuje się niepełnosprawną córką i od 12 lat nigdzie wspólnie z mężem jeszcze nie mogła się wybrać. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

Poprzedni artykułEmocjonujące mistrzostwa Polski w powiecie świdnickim
Następny artykuł(3836) Lem – widowisko multimedialne