Strona główna 0_Slider Wakacyjny relaks. Kto wygrał meble turystyczne?

Wakacyjny relaks. Kto wygrał meble turystyczne? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

W końcu nadeszły upragnione wakacje! Pogoda zachęca do wypoczynku i leniuchowania na świeżym powietrzu. Wygodna sofa na powietrze, krzesełko dla dziecka lub dorosłego oraz fotel turystyczny Captain Mike z oferty POLOmarketu idealnie sprawdzą się do wakacyjnego relaksu! Kto je zdobył?

Jedno z nagrodzonych zgłoszeń – fot. Anna Dorawa

By wziąć udział w zabawie należało odpowiedzieć na pytanie: za co najbardziej lubisz wakacje? a także dołączyć do zgłoszenia własnego autorstwa ulubione zdjęcie z letniego wypoczynku. Najbardziej kreatywne odpowiedzi zostały nagrodzone produktami marki Captain Mike, która dostępna jest w sklepach POLOmarket.

Sofa na powietrze wykonana jest z grubego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Dostępna w zestawie z podręczną torbą, dzięki której można zabrać ją na weekend, na wakacje, do ogrodu, a nawet na plażę. Składane fotele turystyczne to wygodne rozwiązanie na plażę czy do ogrodu. Dostępne w różnych wzorach i rozmiarach.

Kto otrzymał nagrody?

  • Anna Dorawa – Wakacje uwielbiam za to że ludzie w kolo jakby bardziej się uśmiechają, za piękne zachody słońca, cudowne polskie owoce, na które czekamy cały rok i typowo swojski obiadek z sezonowych warzyw. Za słoneczne poranki, śpiew ptaków i imprezy plenerowe…
  • Marika Hopkowic – W wakacje lubię najbardziej czas spędzony z najbliższymi. Wiadomo, że każdy ma urlop, ale tylko w wakacje całe 2 tygodnie możemy spędzić razem. Najczęściej jest to aktywny relaks. Słońce, plaża, kajaki… w tym roku mamy w planach spływ kajakowy i wędrówki po Mazurach.
  • Bogumiła Ziobrowska – Za uśmiechy moich wnuków, które rozgrzewają bardziej, niż słońce w samo południe i za to, że (przez całe dwa miesiące) mogę się grzać w ich blasku.
  • Ola Kloc – Kiedy byłam dzieckiem okres wakacji był dla mnie odpoczynkiem od nauki, wyjazdami na obozy.Teraz, w czas wakacji cenię sobie odpoczynek. Lubię wtedy zrelaksować się czytając książkę lub słuchać śpiewu ptaków, bądź szumu fal…  ale nie trzeba daleko jechać. Ważne, żeby wygodnie usiąść i odpocząć.
  • Marta Rutkowska – Kocham wakacje za to, że w ten letni czas mój stan ducha jest lżejszy i spokojniejszy. Potrafię się zatrzymać, odetchnąć i docenić to co widzę i słyszę. Piękne krajobrazy i to w naszej okolicy. Aż zapiera dech w piersiach. Zasmakować soczystych świeżych owoców i warzyw. Siedząc nad brzegiem jeziora nie spiesząc się podziwiać zachód słońca ciesząc się tym widokiem wspólnie z rodziną. W tym czasie potrafię więcej dostrzec małych rzeczy i wiem, że zbieram najcenniejsze wspomnienia w tym momencie.Gdy mój synek uśmiechnięty skąpany słońcem buduję zamki z piasku nad woda. W wakacyjna noc mogę bez słowa wpatrywać się w gwieździste niebo i porozmyślać.
  • Justyna Gerus – Wakacje najbardziej lubię za czas spędzony z rodziną. Nieważne gdzie, nieważne w jaką pogodę, nieważne czym pojedziemy, ważne, że razem!
  • Jacek TeuerleCo najlepiej lubię w wakacje?Podczas wakacji najbardziej lubię „zabieszczadować”, lubię jak kłaniają nam się połoniny; „zabieszczadować” razem z aniołami, lot kierować od Górnej Wetliny. Bo… „Anioły są całe zielone, zwłaszcza te w Bieszczadach, łatwo w trawie się kryją i w opuszczonych sadach”. A poza tym to: „Góry aż do nieba/ I zieleni krzyk/ Polna droga pośród kwiatów/ I złamany krzyż/ Strumień skryty w mroku/ I zdziczały sad/ Stara cerkiew pod modrzewiem/ I pęknięty dzwon/ Zarośnięty cmentarz/ Na nim dzikie bzy/ Ile łez i ile krzywdy/ Ile ludzkiej krwi/ Księżyc nad Otrytem/ Niebo pełne gwiazd/ Tańczą szare popielice/ San usypia nas/ To właśnie są/ To właśnie moje Bieszczady”. Każdemu polecam Ruszyć gdzieś w Połoniny, bo: „Tam zmęczony wspinaczką/ Człowiek staje się inny/ Tam na dole zostało/ Wszystko to co cię męczy/ Patrząc z góry wokoło/ Świat wydaje się lepszy/ Tam na dole zostało wszystko/ Wszystko to co cię męczy/ Patrząc z góry wokoło/ Świat wydaje się lepszy”. (W swojej odpowiedzi wykorzystałem fragmenty utworów: KSU „Moje Bieszczady”, „Za mgłą” , SDM ” Bieszczadzkie anioły”, „Zabieszczaduj” ).
  • Dorota Dylikowska – Uwielbiam wakacje, ponieważ pozwalają naładować moje akumulatory. Pobierowo to miejsce, do którego powracam niezmiennie od 40 lat, oczywiście pierwsze wakacje z rodzicami. Szum morza, mewy to jest to co mnie stawia na nogi na cały następny rok.

    Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe!

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również Spółka logistyczna. – Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5.800 osobom – informuje grupa POLOmarket.

/Materiały – POLOmarket/

Poprzedni artykuł110 śmiertelnych wypadków na terenie kraju od początku wakacji. Policja apeluje o bezpieczną jazdę
Następny artykułRusza kolejny etap remontu na Wrocławskiej. Utrudnienia i objazdy od poniedziałku [FOTO/MAPA]