Strona główna Artykuł sponsorowany Modna i praktyczna torba na laptopa dla mężczyzny. Komentarz stylisty…

Modna i praktyczna torba na laptopa dla mężczyzny. Komentarz stylisty…

0
Elegancja i szyk w każdych okolicznościach – to kredo współczesnego gentlemana. W jego garderobie nie może zabraknąć elementów stylowych, takich jak męska galanteria skórzana. Pozycją obowiązkową jest torba na laptopa – wielu mężczyzn nie rozstaje się z nią podczas codziennych obowiązków. Jaka torba na laptopa łączy w sobie zalety praktyczne oraz wyjątkowy styl? Na to pytanie odpowieda stylista z Gentle-Man.pl.

Torba na laptopa – jaka najlepsza? Który model wybrać?
Od kilku lat pozycją numer jeden, tak pod kątem designu, jak i funkcjonalności, są skórzane torby na laptopa. Wyroby ze skóry naturalnej prezentują się bardzo elegancko i stylowo, posiadają ponadczasowy charakter, który jest tak typowy dla wizerunku gentlemana – to połączenie prostoty, minimalizmu i szyku, jaki prezentują torby na laptopa ze skóry. Najlepiej sprawdzają się dzisiaj klasyczne torby męskie oraz aktówki. Doskonale korespondują one ze stylem business casual oraz formalnym.

Które torby są warta uwagi? Z pewnością warto rzucić okiem na skórzane torby na laptopa od Gentle-Man.pl, gdzie znajdziemy jakościowe produkty marki Brodrene oraz Betlewski. Z wierzchu to typowe, bardzo proste skórzane torby na laptopa – praktycznie nie posiadają elementów dekoracyjnych oprócz ewentualnych tłoczeń lub blaszek z nazwą producenta. Ich wielką zaletą jest wnętrze – świetnie zorganizowane i zaprojektowane z myślą o nowoczesnym gentlemanie w biznesie. Jest tam wiele przegródek o zróżnicowanej wielkości, niektóre z wewnętrznym zamkiem. Mimo ograniczonych rozmiarów, męska torba na laptopa tego typu jest bardzo pakowna i pozwala na harmonijne zagospodarowanie: osobne kieszenie na portfel czy klucze, osobne na sprzęt, osobne na dokumenty. Harmonia prowadzi do sukcesu – to jedno z popularnych sformułowań, które pasuje tutaj idealnie.

Fot. Skórzana torba na laptopa marki Brodrene

Torba na laptopa – na co zwrócić uwagę podczas zakupów?
Powiedzieliśmy już o materiale – naturalna skóra jest wyborem oczywistym, jeśli mówimy o eleganckiej torbie na laptopa. Przejdźmy jednak do aspektów funkcjonalnych – na zakupy trzeba wybrać się nieco przygotowanym. Podstawowe informacje to wymiary naszego komputera przenośnego – przekątna musi być dopasowana, by zmieścił się on do torby na laptopa. Nie lekceważmy wymiaru, jakim jest grubość – jeśli nosimy przy sobie kalendarz, zasilacz, dokumenty i inne przedmioty oprócz komputera, będziemy potrzebować tej ekstra przestrzeni.

Jeśli mamy o tym jakiekolwiek pojęcie, warto zwrócić uwagę na wykonanie – czy męska torba na laptopa posiada solidne szycie, czy rączki są odpowiednio zamocowane i wzmocnione, czy naroża torby posiadają dodatkowe wzmocnienia z plastiku lub stali nierdzewnej? Skórzana torba na laptopa jest dość mocno eksploatowana, jeśli chcemy korzystać z niej nieco dłużej, dobrze, aby w jej designie producent przewidział elementy wzmacniające.

Fot. Skórzane torby na laptopa – sklep Gentle-Man.pl

Torba na laptopa – jak o nią dbać?
Torba na laptopa ze skóry powinna być przez nas od czasu do czasu pielęgnowana i zabezpieczana specjalnymi preparatami (więcej na Gentle-Man.pl). Kosmetyki do skóry naturalnej pozwolą zachować jej odpowiednią elastyczność i uodpornią ją. Nadadzą również pięknego połysku i świeżości.

/Artykuł sponsorowany/