Siatki rozwieszone, boiska rozstawione, piach rozgrzany, piłka poszła w ruch. Na boiskach świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji trwa pierwszy w 2021 roku Otwarty Turniej Piłki Siatkowej. Do rywalizacji w sumie przystąpiło 22 zespoły.

Turniej rozgrywany jest w kategorii open z podziałem na kobiety i mężczyzn. Na starcie imprezy zameldowało się 14 zespołów męskich i 8 zespołów kobiecych. Zarówno siatkarze, jak i siatkarki rywalizują o zwycięstwo w systemie brazylijskim. Zmagania z pewnością potrwają do późnych godzin popołudniowych, a wyniki pojawiają się w poniedziałek. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego video i fotorelacji z pierwszych meczów plażówki w tym sezonie na świdnickiej ziemi.
/Tekst, foto i video: Artur Ciachowski/
Reklama


![Praprawnuczka kompozytora zagrała w świdnickiej katedrze. Historia sprzed 100 lat prowadzi do Śmiałowic [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/page-koncert-prawnuczki-Richarda-Kugele-katedra-16-08-2026-238x178.jpg)






