Strona główna Wydarzenia Strzegom Gdzie powinny zostać zamontowane nowe kamery monitoringu? Mieszkańcy wskażą lokalizacje

Gdzie powinny zostać zamontowane nowe kamery monitoringu? Mieszkańcy wskażą lokalizacje

0

Gmina Strzegom planuje rozbudową systemu monitoringu. O wskazanie miejsc na obszarze miasta lub terenach okolicznych sołectw, które powinny znaleźć się pod okiem nowych kamer, zwrócono się do samych mieszkańców. Konsultacje w tej sprawie potrwają do końca lipca.

Wszystkich mieszkańców gminy Strzegom zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w związku z planowaną rozbudową monitoringu na terenie gminy Strzegom. Konsultacje ruszyły w piątek 25 czerwca br. o godz. 12.00 i potrwają do końca lipca (do godz. 23.00). Prosimy o wskazanie miejsc na obszarze miasta lub terenach okolicznych sołectw, które powinny znaleźć się pod okiem nowych kamer. Biorąc udział w konsultacji, można mieć realny wpływ na bezpieczeństwo naszej gminy – informują strzegomscy urzędnicy.

Swoje propozycje, uwagi i spostrzeżenia można przekazać za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej, na której – po zarejestrowaniu swojego konta oraz zalogowaniu się – można wypełnić formularz złożony z trzech pytań: 1) Jaki obszar gminy Pan/Pani zamieszkuje? Czy w Pana/Pani opinii monitoring gminny jest potrzebny? 3) Gdzie Pana/Pani zdaniem powinny zostać zamontowane dodatkowe kamery monitoringu? Proszę wskazać nowe miejsce lub wybrać istniejące w interesującym Państwa obszarze. Możliwe jest wybranie punktów wyłącznie na terenie zdefiniowanych obszarów. Minimalna liczba punktów do wybrania – 1. Maksymalna liczba punktów do wybrania – 3.

/UM Strzegom, opr. mn/

Poprzedni artykułSezon plażówki rozpoczęty! [FOTO]
Następny artykułRusza zbiórka gabarytów w gminie Świdnica