Strona główna 0_Slider Wyjątkowe prezenty na Dzień Mamy

Wyjątkowe prezenty na Dzień Mamy [KONKURS]

0

Zbliża się Dzień Mamy. To okazja, by powiedzieć im, że są wyjątkowe i najlepsze na świecie, a także podziękować im za troskę, matczyne ciepło i obecność w każdej chwili. Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu jak obradować swoje Mamy, wraz z naszymi sponsorami – Centrum Urody „JUSTYNA” oraz Cinema3D w Świdnicy przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Nasze Mamy z pewnością ucieszy wizyta w salonie piękności, ufundowana przez świdnickie Centrum Urody „JUSTYNA”. Do wygrania w naszym konkursie aż pięć voucherów. W salonie Mamy będą mogły – wykonać manicure z parafiną na dłonie lub hennę brwi z regulacją, dzięki czemu otrzymają od Was chwilę relaksu.

Radość naszym mamom możemy też sprawić zaproszeniami do świdnickiego kina, które będzie można wykorzystać już od piątku 28 maja. Sieć Cinema3D właśnie wtedy otworzy swoje kina i jak zapowiada – powita widzów wieloma wspaniałymi filmowymi premierami. Dla naszych kochanych mam możecie wygrać aż 10 biletów na dowolnie wybrany seans w Cinema3D w Świdnicy. Niebawem repertuar pojawi się na stronie świdnickiego kina.

Aby wziąć udział w konkursie należy w przesłanym na adres [email protected] – wysłać fotografię (własnego autorstwa) ulubionego miejsca swojej mamy, w którym chętnie spędza swój wolny czas. Mail zatytułowany „Dzień Matki” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację zdjęcia i danych na portalu Świdnica24. Na odpowiedzi czekamy do 21 maja do południa, wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. O wygranej powiadomimy Was telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułChciał sprzedać dekoder, oszust ukradł pieniądze z jego konta
Następny artykułŚwiatowy Dzień Pszczół w przedszkolu w Bystrzycy Dolnej [FOTO]