Strona główna 0_Slider Nowy serwis ogłoszeniowy Swidnica24.pl już działa! Pierwsze ogłoszenie GRATIS!

Nowy serwis ogłoszeniowy Swidnica24.pl już działa! Pierwsze ogłoszenie GRATIS!

0

Portal Swidnica24.pl uruchamia całkowicie odmieniony serwis ogłoszeniowy, skierowany do mieszkańców Świdnicy, powiatu świdnickiego i okolic. Nowa, przejrzysta szata graficzna i komfortowy system samoobsługowy sprawiają, że dodawanie ogłoszeń w serwisie jest bardzo proste i wygodne w obsłudze. Na start przygotowaliśmy też niespodziankę! Dodanie pierwszego ogłoszenia niezależnie od kategorii jest darmowe!

serwis ogłoszeniowy, ogłoszenia drobne, Swidnica24.pl

Ogłoszenia drobne ze Świdnicy i okolic w jednym miejscu i w nowoczesnej, ulepszonej, przejrzystej odsłonie! Nowy serwis https://ogloszenia.swidnica24.pl/ daje możliwość samodzielnego dodania ogłoszeń w 16 kategoriach, w tym m.in. praca, nieruchomości, motoryzacja czy usługi. Chcesz wynająć mieszkanie? Masz do sprzedania dom, grunt, samochód, meble, lodówkę czy inny przedmiot? A może potrzebujesz pracownika albo oferujesz usługę? W naszym serwisie możesz zamieszczać oraz przeglądać oferty kupna, sprzedaży, wymiany różnorodnych produktów i usług.

Z naszego serwisu ogłoszeniowego mogą korzystać wszyscy, w każdym miejscu i w czasie. Dzięki prostemu i komfortowemu systemowi samoobsługowemu możesz w dowolnym momencie i szybko dodać ogłoszenie, a także je swobodnie modyfikować. Skorzystaj także z dodatkowych wyróżnień i promocji swojego ogłoszenia, by było jeszcze bardziej widoczne. Dodaj ogłoszenie i dotrzyj do setek użytkowników lokalnych i nie tylko!

Aby móc zamieszczać ogłoszenia, należy zarejestrować się w serwisie i założyć konto, używając adresu e-mail i hasła. W ramach założonego konta możesz opublikować jedno ogłoszenie w dowolnej kategorii ZA DARMO. Każde następne ogłoszenie wymaga opłaty. Cennik i możliwości wyróżnień znajdziesz TUTAJ.

Przed dodaniem ogłoszenia niezbędne jest zapoznanie się z naszą Polityką prywatności oraz Regulaminem serwisu.

Nowy serwis bez problemu znajdziesz na stronie głównej www.swidnica24.pl w pasku menu pod hasłem OGŁOSZENIA.

/red./

Poprzedni artykułBaseny w powiecie świdnickim ponownie otwierają się dla wszystkich chętnych!
Następny artykułFaktoring online – sposób na ustabilizowanie sytuacji finansowej firmy